Як пережити "чорну" п’ятницю, 13-те

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цей містичний день краще уникати сварок та не ризикувати із грошима.

П’ятниця, 13-те, традиційно оповита забобонами та численними страхами. Звідки ж взялися ці побоювання і як пережити цей день без особливих проблем? Звернемося до історії.

П’ятниця вважається днем, присвяченим Венері та іншим жіночим богиням. Відомий археолог Марія Ґімбутас писала, що боги старої релігії обов’язково стають демонами нової. Таким чином, коли ера матріархату закінчилася, п’ятниця, яка була жіночим днем, автоматично стала асоціюватися з чимось дуже недобрим. Пам'ятаєте, в Україні колись теж було повір’я, що у п’ятницю не можна сміяти і багато чого робити, щоб не зашкодити собі у майбутньому.

З числом 13 сталася така ж підміна. Священна жіноча цифра стала поганською, язичницькою, а 12, що їй передує, нині символізує чоловічий порядок на противагу жіночому хаосу. Тому 13 — це "чортове число", а 12 — число космічного порядку за аналогією з дванадцятьма сузір’ями чи апостолами. Щоправда, щасливим це число є у Китаї, Кореї та Японії, де ще залишилася сильна віра у давніх богів.

Розібравшись з історією п’ятниці, 13-го, розглянемо окремо забобони та поради, як пережити цей день.

Запам'ятайте, що будь-які упередження існують лише у вас в голові — тобто, якщо ви вірите, що енергія п’ятниці, 13-го, чимось вам зашкодить, ставтеся до цього дня, як до часового проміжку, що сповнений ретроградності — документи губляться, техніка ламається, на роботі й вдома сварки, з оселі краще не виходити. Якщо ви вірянин, то жодна п’ятниця вас не зачепить, а якщо трішки схильні до містицизму — сходіть до церкви.

Якщо ж раціонального у вас більше, ніж забобонного, але ви прихильник ідей щодо численних впливів різних подій у житті, то наступні поради для вас:

1. У цей день не позичайте гроші й не беріть самі. Фінансова "магія" є дуже потужною, а борг запрограмує подальші проблеми з фінансами у майбутньому.

2. Сни можуть бути віщими, тому намагайтеся запам’ятати, що вам наснилося. Якщо цей сон не збудеться, то ви, принаймні, побачити у ньому певні підказки долі або приховані бажання. Щоправда, про такі сни краще не розповідати людям, які вас оточують, адже тоді вірогідність втілення майже зникає.

3. Емоційність цього дня може зашкалювати, тому намагайтеся контролювати емоції, адже все, що ви зробите чи скажете цього дня, матиме значний ефект у майбутньому. Від вашого раптового вибуху емоцій "кола на воді" можуть розбігтися дуже далеко. Якщо ви є прихильником медитативних практик — скористайтеся ними, щоб урівноважити емоції. Якщо ж ні — дихайте глибоко і підіть прогуляйтеся в обідню перерву, щоб "викинути пар".

4. Уникайте медичних втручань чи процедур. Будьте обережні за кермом — якщо ви вправний водій, це не означає, що "темнота" п’ятниці не засліпить інших керманичів на дорозі.

5. Не варто займатися садівництвом, адже вважається, що рослини, які будуть посаджені у цей день, або узагалі не виростуть, або погано вродять.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції