Як пережити другий Супермісяць 2019 року: 5 порад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Період цього Супермісяця — чудова можливість переосмислити життя та стати кращою версією себе.

19 лютого 2019 року на нас чекає чергове унікальне явище початку цього року — Супермісяць. Він виникає, коли орбіта Місяця підводить його на мінімальну відстань до Землі під час повні. Відповідно, коли повний Місяць з’являється у найближчій точці до Землі, то стає значно яскравішим і більшим, ніж зазвичай, — саме так ми отримуємо явище Супермісяця. Супермісяць буде здаватися особливо великим, коли заходитиметься близько до горизонту, такий значний ефект створюватиметься за допомогою оптичної ілюзії. Назву для цього явища придумали ще у 1979 році, щоправда, тільки протягом останніх років вона стала знайома і нашим читачам.

19 лютого Місяць буде перебувати найближче до Землі цього року — на відстані у 356 846 км. Попри це, у лютому повний Місяць не буде настільки ж яскравим, як затемнення кривавого Супермісяця у січні, коли супутник Землі мав червонястий відтінок.

Розпочати спостереження за Супермісяцем можна о 17:54 19 лютого за київським часом і милуватися ним до ранку. Тому дивіться у вікна або обирайте відкритий простір за містом для кращого спостереження.

П’ЯТЬ ЕЗОТЕРИЧНИХ ПОРАД ДЛЯ СУПЕРМІСЯЦЯ 2019 РОКУ

1. Повня, а, особливо, Супермісяць — це хороший час для зарядження виробів зі срібла енергією Місяця. Наприклад, ви можете зарити свої срібні прикраси у місткості із сіллю або землею і під час Супермісяця поставити їх на вікно. За добу викопайте прикраси, промийте під проточною водою і сміливо одягайте.

2. Ще один спосіб скористатися силами Супермісяця — створити місячну воду. Під час цієї повні поставте на підвіконня склянку із водою, найкраще джерельною, так, щоб місячні промені потрапляли на неї. Вранці випийте або вмийтеся цією водою.

Така вода якнайкраще підійде для представниць прекрасної половини людства, адже місячні цикли та жіночі — схожі. Випивши або вмившись нею, ви додасте собі жіночності та краси.

3. Супермісяць — це гарний період для того, щоб переосмислити своє життя та позбавитися перепон на життєвому шляху, які заважають нам рости та розвиватися. Не варто боятися, адже починається новий етап у вашому житті. Розберіться із власними емоціями та довіряйте своїй інтуїції.

Супермісяць, для блогів
pixabay.com

4. Повня, яка буде підсилена Супермісяцем, стане для вас своєрідною перевіркою на чесність. Адже саме в цей період ви дізнаєтесь, чи зможете стати кращою версією себе, а чи піддастеся заздрощам, злості та бажанню перемагати нечесними способами.

5. Для того, щоб краще почуватися у період Супермісяця, змішайте в аромалампі по три краплі ефірних олій ладану, кедру та іланг-ілангу. Це допоможе налаштуватися на місячний лад. Тільки з’ясуйте, чи немає у вас алергії на ці рослини та похідні продукти із них.

У березні 2019 року повня теж відзначиться явищем Супермісяця — так-так, три календарні місяці поспіль — у січні, лютому та березні. Гарного вам Супермісяця, бережіть себе!

Залиште свій коментар

Вибір редакції