Як пережити геловінський "чорний" Місяць

У ніч проти 1 листопада відкриються "двері" поміж світами, несучи із собою страх та можливості.

30 жовтня Місяць удруге стане молодим за цей календарний місяць. Таке астрономічне явище спеціалісти називають "чорним" Місяцем (перший "чорний" Місяць зійшов над планетою близько місяця тому), яке трапляється лише раз на кілька років, тож списувати його з езотеричних рахунків не варто.

На небі "чорного" Місяця насправді не видно, адже він особливо не виділяється на фоні темного неба. Це явище зазвичай триває три доби - лише на четверту ніч можна буде помітити чіткі обриси нового Місяця. Отже, цьогоріч темний місяць "захопить" ніч моторошного Геловіну, осучасненого древнього свята Самайну - Геловіну. Тому треба пережити цей період досить обережно.  

Як пережити геловінський "чорний" Місяць?

1. Передовсім потрібно зосередитися на теперішньому, не шкодувати за минулим і не мріяти у рожевих тонах про безхмарне майбутнє. Це найкращий час, щоб позбутися марних надій та болючих спогадів. Геловін, який наступить наступної ночі, з 31 жовтня на 1 листопада, - це період, коли духи потойбіччя і привиди приходять у цей світ, тому потрібно зробити усе можливе, щоб у цю моторошню ніч ви не опинилися у полоні власних "привидів", комплексів, страхів і скелетів із шафи.

2. Це хороший період для трансформації та особистісного розвитку, адже позбуваючись минулого, ми звільняємо простір для росту. Тому потрібно дізнаватися щось нове, вчитися, відвідувати різноманітні курси і тренінги, розвивати лідерські якості, тренуватися тощо. Можете помізкувати, які б сильні сторони свого характеру ви б хотіли більш розвинути, а від чого - позбутися. Якщо відчуваєте, що самі не справляєтесь у боротьбі із власними "тарганами" - це сприятливий час для відвідання психолога.

3. Щодо роботи, то її краще робити невеликими частинами, не сподіваючись на великі здобутки перед керівництвом. Спробуйте просто якісно її виконувати, але поділіть на сегменти, наче пиріг, щоб було легше. Якщо візьметеся зараз за все і одразу, у період "чорного" Місяця усі справи можуть "накрити" вас одночасно і гуртом, мов снігова лавина.

4. Обережно ставтеся до нових знайомств, у тому числі і з протилежною статтю. Не розкривайте своє серце та душу новим знайомим і друзям широко-широко. Заводьте нові зв'язки, але вивчайте людей, особливо на них не розраховуючи. Довіряйте власній інтуїції, але перевіряйте людей за їхніми справами у реальному житті. Говорячи про емоційну сферу, намагайтеся не з'ясовувати стосунки із колишніми партнерами, хоча цього дуже хотітиметься – все ж таки настає темний період.

5. А ось для творчості у цей час немає ніяких заборон, вона навіть вітається – просто творіть, не думаючи, як будуть оцінювати ваші творіння. Просто насолоджуйтеся процесом. Вірте, що у вас вийде, не сумнівайтеся у собі, музи темної ночі Геловіну досить щедрі.

Серед інших порад - обмежте вживання алкоголю, незважаючи на його популярне використання під час Геловіну, пам'ятайте про те, що предтечею цього свята було пошанування духів та самої смерті. Геловін - не час для вечірок, а час для роздумів і мовчання.

Не забудьте виготовити світильник із гарбуза та гарної вам темної ночі!

Скільки американці витрачають на Геловін інфографіка
ТСН.ua

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: