Як пережити коридор затемнень влітку 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом липня та серпня на нас чекають цілих три затемнення, тому варто прислухатися до езотеричних порад, щоб ефективніше пережити цей період.

Ще астрономи та математики давнього Єгипту, Вавилону та Китаю могли передбачити місячні і сонячні затемнення та розробити певні ритуали та правила поведінки під час них, адже затьмарення Сонця та Місяця традиційно лякали землян.

Таким чином з’явилися міфи про те, що дракон чи якесь інше страшне чудовисько пожирає небесні світила. Тому їх треба врятувати та повернути за допомогою певних чаклунських дій.

Взагалі цьогоріч вищі сили підготували для нас п’ять затемнень, два з яких вже відбулися у лютому. А ось ще на три слід очікувати у липні та серпні. Йдеться про часткове сонячне затемнення 13 липня. Щоправда, українці його не побачать, адже за ним можна буде спостерігати лише в Австралії та Антарктиді, однак його вплив ми відчуємо на собі не менше. Повне місячне затемнення 27 липня, яким ми вже матимемо змогу помилуватися. Та ще одне сонячне, часткове, що станеться 11 серпня на радість усім жителям Півночі Європи та Азії. Власне, ці три астрономічні явища й утворюють коридор затемнень, який і відобразиться на житті землян.

Зазвичай вплив таких потужних явищ відчувається за три дні до і після. У нашому випадку, якщо перші "камінчики" у свій город ви помітити вже 11 липня, то перестати "ковбасити" може аж 14 серпня. Однак існує декілька "але" — йдеться про віру і ваше власне самопочуття. Якщо ви прихильник езотеричних вчень чи вірите у надприродне, то вплив затемнень під час проходження світил коридором не залишить вас байдужим.

У цей період варто бути обережними людям із хворобами серцево-судинної системи, з вегето-судинною дистонією, гіпертонікам та особливо тим, чиє самопочуття залежить від змін погоди. У дні затемнень навіть здорова людина може відчувати слабкість та головний біль.

Не варто дивуватися, якщо будуть неспокійно або навіть агресивно поводитися тварини. А діти — погано спатимуть, адже вони також схильні реагувати на зміни.

Саме у цей період у вашому житті може додатися конкретики, але водночас дещо може стати дуже простим. А ось розлучитися із "рожевими окулярами" і ніжними поглядами на світ доведеться вже після 13 липня.

Якщо говорити про сфери життя, то у справах і роботі краще керуватися принципом "капля камінь точить не силою, а частотою падіння". Справ у вас буде багато, але спробуйте їх довести до ладу і методично виконувати. Можна допомагати колегам, але не чекайте за це вдячності.

У любовній сфері емоцій переливатимуться за край — у одних вибухне раптова пристрасть, а у інших, мов чиряк, прорветься прихований конфлікт. Старі претензії теж вийдуть на поверхню, тому стримувати себе буде доволі важко.

З грошима все буде добре, але у випадку, коли ви чітко розумієте, що робите.

Якщо говорити про сферу здоров’я, у ній вам загрожують лише наслідки самих затемнень, серйозних проблем не буде.

Також настає чудовий час для творчості, навчання, аналізу і пізнання. Найбільша жага щось створювати виникне у тих, хто творить руками — кулінарів, архітекторів, скульпторів, ювелірів і художників.

І на останок — не панікуйте. Що б не відбувалося у вашому житті, не варто пручатися майбутньому, що летить, наче швидкісний потяг. Тому розслабтеся і спробуйте отримати задоволення від того, що відбувається.

Якщо ж ви зовсім не вірите у вплив позаземного, то існує велика ймовірність того, що усі ці надскладні явища просто пройдуть повз.

Більш детально про кожне із затемнень читайте у наступних блогах.

Гарного вам коридору затемнень!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції