Як пережити місячне затемнення 18 серпня

Це затемнення може спровокувати цілу революцію у вашому житті, тому головне - правильно поставитись до нього.

Завтра, 18 серпня, відбудеться півтіньове та часткове місячне затемнення. Воно є першим у черзі затемнень – попереду, у вересні, на нас очікують ще два.

Помилуватися цим місячним затемненням не вдасться, адже воно буде коротким і напівтіньовим, тому й не буде таких візуальних ефектів, як при повному затемненні. Під час напівтіньового затемнення лише зменшиться яскравість небесного світила і додасться трішки "кривавості". Побачити усю красу напівтіньового місячного затемнення неможливо без спеціальних приладів.

Із давніх-давен люди вірять у магічну силу місяця. Найдревніші богині були саме місячними богинями, тому їхні зображення прикрашали місячними ріжками. Та й нині на деяких іконах можна побачити Діву Марію, яка опирається ногою на півмісяць. Жінки пов'язували свій цикл із місяцем, бо і в на небі, і в жіночому тілі є час для повні і час для темного місяця. В Інтернеті часто шукають, що означає сон в ту чи іншу фазу Місяця і коли краще підрізати волосся, щоб краще росло. Тому навіть сучасні люди не втрачають містичного зв'язку з цим небесним світилом.

Місячне затемнення - це час, коли проявляються наші справжні думки і бажання. Але, зважаючи на період ретроградного Урану (як пережити цей період - читайте тут), який триватиме до кінця року, у житті можливе оновлення або нестабільність (залежить від погляду). Тому якщо ви хочете змінити роботу або кинути коханого - це на поверхню виповзають ваші істинні бажання, які помножені на силу місячного затемнення та період ретроградного Урану.

Астрологи радять не триматися за старе і мертве: якщо ви щось втратите, значить, це вам вже непотрібне. Якщо ж будете з усіх сил опиратися змінам, цей процес може виявитися досить болючим.

Не забуваємо, що місячне затемнення завжди припадає на період повного місяця, що теж робить свій внесок у наші відчуття і наше бачення протягом цього часу.

Місячне затемнення, кривавий місяць
Reuters

Щоб легше пережити місячне затемнення, скористайтеся цими простими порадами:

1. Під час затемнення доречно трішки обмежити себе у їжі або навіть попостувати.

2. Не плануйте нових починань, відкладіть їх до молодика. Не влаштовуйте "мозкових штурмів", адже ваші емоції через місячне затемнення можуть вийти з-під контролю.

3. Подумайте, від яких негативних рис характеру ви хочете позбутися, їх можна записати на клаптику паперу та спалити.

4. Більше медитуйте. Влаштуйте собі невеличкий ритуал - прийміть душ чи ванну із сіллю або ароматичними оліями. При цьому уявляйте, як ви змиваєте свої блоки та страхи. Спробуйте побути на самоті і зайнятися духовними практиками.

5. Заявіть Богу, богам, Всесвіту чи енергії (у що вірите), що ви готові перейти на якісно новий рівень вашого життя і відкриті до життєвих пригод із чистим серцем та розумом.

Затемнення здатне зробити цілу революцією у вашому житті, головне - це правильне ставлення до нього. Також затемнення може принести нові практичні знання і неспокій в особистому житті. Що робити - вирішувати тільки вам.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: