Як пережити місячне затемнення 23 березня?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уникайте конфліктів і не робіть різких рухів - ось головні постулати. 

У вас був напружений березень? Без причини хочеться кидатися на людей? Плачете ввечері? Усе це - не симптоми гормонального порушення, а вплив затемнень, яких у березні два. Тому пристебніть ремені безпеки.

Так, у ніч проти 9 березня відбулося сонячне затемнення і земляни ввійшли в так званий коридор затемнень, який закінчиться 23 березня. Наступного разу таке явище ми спостерігатимемо у вересні цього року.

Місячне затемнення 23 березня - напівтіньове, а помилуватися ним зможуть жителі Америки, Азії, Австралії тощо. Триватиме місячне затемнення майже шість годин.

Вплив небесних світил на життєдіяльність людей ніколи не можна списувати з рахунків. Приміром, під час Повні збільшується кількість вбивств, самогубств, грабежів тощо. То що  вже говорити про місячне затемнення, коли наша внутрішня темрява виходить на поверхню. Найнебезпечніший період - три дні до затемнення і три дні після. Але разом із небезпекою затемнення вони несуть і можливість змін вашого майбутнього на краще, адже під час важливих астрономічних подій завіса між видимим світом і світом небесним стає тоншою і шанси на те, що ваші бажання будуть почуті, збільшуються.

Затемнення можна порівняти з енергетичною мітлою. В ідеалі після внутрішніх переживань і темних думок після зустрічі Місяця і Сонця ви маєте очиститися і змінитися на краще. Затемнення "вимітає" попередні установки і наче "обнуляє" програму. Люди не люблять змін, тому в період затемнення нас так "ковбасить".

Аби уникнути ситуацій під час затемнення, про які ви потім сильно пошкодуєте, скористайтеся порадами нижче.

1. Під час затемення плануйте ваші майбутні успіх, процвітання та багатство. Думайте про позитив і відганяйте від себе негатив, який накопичився всередині вас під час коридору затемнень і от-от вихлюпнеться назовні.

2. Люди люблять спостерігати за затемненнями, але із енергетичної точки зору таке спостереження, - швидше зі знаком мінус, ніж плюс. Намагайтеся не виходити з дому в період затемнення. Краще пересидіть у "норі".

3. Обмежте спілкування із неприємними вам людьми, щоб уникнути конфліктів, не беріть гроші у борг і не давайте їх. Також не робіть дорогих покупок, бо після затемнення може виявитися, що ці речі зовсім не потрібні.

4. Це хороший час для медитацій та духовних практик. Якщо ви не є прихильником якоїсь доктрини чи не практикуєте, то можете просто відпочити. У цей період спробуйте обдумати свої проблеми, шляхи їх вирішення та покроково уявіть майбутнє. Чим більш "об'ємними" будуть ваші фантазії, тим більші шанси на те, що вони втіляться в життя.

5. Не пересаджуйте і не обрізайте рослини. Якщо у вас є діти, то допоможіть їм справитися із страхами та переживаннями, які теж нахлинуть на них.

Гарного вам місячного затемнення і бережіть себе!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції