Як пережити останню ретроградність у 2017 році

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
3576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як пережити останню ретроградність у 2017 році

Фото: ТСН.ua

Якщо все валиться із рук, в голові дзвенить порожнеча і нічого не радує, — ви потрапили під вплив ретроградного Меркурія.

Звіти писати немає бажання, смаколики не радують, хочеться кричати на близьких людей? Ні, це не ПМС (до якої б статі ви не належали). Це останній у 2017 році період ретроградності планети. Ця "честь" дісталася Меркурію, який почав свій зворотній рух одразу після єдиного цьогоріч Супермісяця. Тому нинішня ретроградність буде підсилена ще й місячним впливом.

Меркурій, найшвидша планета у Сонячній системі, буває ретроградним три-чотири рази на рік, і триває такий період близько трьох тижнів. Цього разу ретроградним Меркурій буде до 23 грудня.

Що ж таке ота ретроградність? Це — зворотній рух, у нашому випадку — планети. Але йдеться цілком про символічний рух назад: так здаватиметься спостерігачам із Землі, однак насправді Меркурій свій традиційний напрямок руху довкола Сонця змінювати не буде. Проте навіть така символічна ретроградність спричиняє значний вплив на землян.

Символічно планета, яка отримала свою назву на честь давньоримського бога у крилатих сандаліях то шоломі Меркурія, опікується інформацією, комунікацією, мисленням, інформацією та швидкістю її передачі. Через ретроградність цієї планети у нашому житті можливий застій — справи буде закінчити важко, заплановані зустрічі зриватимуться, під час поїздок виникатимуть труднощі, комп’ютерна техніка "вмиратиме".

Нічого надзвичайно небезпечного чи екстраординарного не відбуватиметься, але навіть невеликі проблеми з оргтехнікою чи помилки у ділових документах під час періоду ретроградного Меркурія можуть добряче знервувати та вивести із рівноваги.

Тому п’ять правил, які допоможуть пережити період ретроградного Меркурія з найменшими втратами:

1. Завмріть. Хоча б на кілька хвилин протягом дня не гризіть себе за незакінчені справи, непідписані документи, невиконані обіцянки. Але усе на ретроградність теж не списуйте, звісно.

2. Видихайте. Опануйте мистецтво медитації. Це може бути проста медитація на кшталт "внутрішнього храму" (Google вам у поміч) або просто полежіть "мерцем" (Шавасана вважається однією із найважчих асан серед майстрів йоги, адже навіть для такої пози необхідно вміти відпускати усе із голови й наповнювати тілом теплом).

3. Не ризикуйте. У цей період краще не купувати будь-які засоби зв’язку чи транспорт. Є висока ймовірність, що техніка, яка "віддала богу душу" під час ретроградного Меркурія, "воскресне" під час прямого руху планети. Але в сервісний центр все-таки варто звернутися.

4. Погляньте назад. Тільки не повертайтеся у минуле, а трішки озирніться. Період ретроградного Меркурія непоганий для відновлення старих зв’язків та аналізу помилок у стосунках. Але – увага – якщо захоче знову поспілкуватися колишній хлопець чи дівчина, не піддавайтеся цій спокусі. Щойно Меркурій повернеться до звичного руху, ви зрозумієте, що скоїли помилку.

5. Спробуйте ще раз. Нині з’явився шанс владнати щось у ваших справах, що вам не вдалося минулого разу. Щоправда, не варто розраховувати, що все владнається за помахом чарівної палички. Під час зворотного руху планети їх можна зрушити із місця, а ось реалізувати – лише після закінчення періоду ретроградності. А поки Меркурій кружляє у зворотному танку — розставте пріоритети, сформуйте нові цілі, проаналізуйте свої вчинки і забезпечте собі прогрес у майбутньому.

Гарного вам ретроградного Меркурія!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація