Як пережити період ретроградного Плутона

Як пережити період ретроградного Плутона

ТСН.ua

Цей час може бути досить жорстким, але не переймайтеся, – він буває тільки раз на рік.

Для землян розпочався період ретроградного Плутона, який триватиме аж до 28 вересня. Ретроградний Плутон завжди "турбує" землян раз на рік і триває близько чотирьох-п'яти місяців.

Плутон – найвідоміша карликова планета Сонячної системи. Вона є найбільш віддаленою від Сонця, тому її вплив на долі землян є досить незначним, проте важливим.

Плутон у римській міфології – бог підземного світу, темний володар, який відає різноманітними скарбами надр і мороком. Тому коли Плутон стає ретроградним, найкращий вибір – зазирнути в глибину власної душі і влаштувати цілі "розкопки", аби позбутися мотлоху. Тим більше вплив планети все одно змусить вас зазирнути в очі своїм внутрішнім демонам. Ретроградний Плутон добряче струсоне усі таємні закутки душі, і доведеться віч-на-віч зустрітися із тим, у чому ви навіть собі боїтеся зізнатися чи воліли б і далі ховати це якомога глибше. Але не варто боятися – найтемніше перед світанком.

У період ретроградного Плутона можливі пошуки власної внутрішньої сили і роздуми про те, що саме надихає вас і підштовхує до нових звершень. Ретроградний Плутон – час для того, щоб зрозуміти, хто ви та чого прагнете.

Не виключено, що чутливі люди відчуватимуть порожнечу всередині, дискомфорт і депресію. Це ознака того, що потрібно проаналізувати своє життя і позбавитися від непотрібних людей, які його отруюють.

Маркіз де Сад писав, що якщо пов'язку залишити на рані – вона буде гнити, а якщо здирати пов'язку, то буде боляче, але тоді одужання не забариться. Ретроградний Плутон – це час здирати пов'язки: спочатку болітиме, але цей біль буде шляхом до гармонії зі світом і з собою. Спробуйте бути жорстким до себе, – і коли період ретроградності завершиться, ви відчуєте полегшення.

Ретроградний Плутон – період внутрішнього очищення. Доведеться зайнятися внутрішнім пошуком правди, і ці пошуки не будуть легкими. Така внутрішня ревізія може на певний час вибити із звичної колії, але це лише тимчасовий ефект ретроградності.

Також у період ретроградного Плутона можлива поява у житті різноманітних знаків, які особисто для вас є важливими. Якщо ви не вірите в забобони, просто не звертайте на такі речі увагу, а якщо вірите у потойбічне, – тоді довіряйте символам.

Це не час випробувань, це час для перевірки із небес на справжність – наскільки ви вірні своїм мріям, бажанням та обраному життєвому шляху.

У підсумку ті, хто добре попрацює над власним его під час фази ретроградного Плутона, отримає подарунок у вигляді прийняття себе, свого минулого, сил для будівлі нинішнього і впевненого погляду у майбутнє. Це буде важко, але що в нашому житті буває легко?

Легкого вам ретроградного Плутона і вдалих пошуків себе!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Наступна публікація