Як пережити період ретроградної Венери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька простих ритуалів допоможуть у цей час переоцінки цінностей та труднощів у романтичних стосунках.

Період зворотного руху планети не є катастрофічним, але певних правил таки варто дотримуватися.

Сьогодні Венера починає свій рух у зворотному напрямку — тобто починається період її ретроградності. Це не рідкісне явище, але і не таке вже й часте: такі періоди трапляються в планети приблизно раз на півтора року.

Венера — це жіноча планета, яка пов’язана із такими богинями класичної міфології, як грецька Афродита, скандинавська Фрея та індійська Лакшмі. Венера в астрології — покровителька краси, естетики, мистецтва, смаку, любові, стосунків, сексу тощо.

Як ми пам’ятаємо, під час директного (прямого — авт.) руху планети її позитивні якості, приміром, наше прагнення до прекрасного, тільки підсилюються, а ось під час ретроградного — можливі ускладнення. Наприклад, більшість наших уявлень про стосунки можуть спотворюватимуться, або в них з’являтимуться певні труднощі.

Період ретроградної Венери цьогоріч триватиме від 5 жовтня до 16 листопада. Тому у цей період не виключено, що вам захочеться переоцінити свої цінності у сфері краси, зокрема, зовнішнього вигляду — свого і інших. А також по-новому поглянути на стосунки з партнером, можливе й повернення до минулих незавершених стосунків, проектів, які пов’язані із естетикою, і навіть до колись улюбленого кольору волосся.

Аби гармонійно пережити період ретроградної Венери, скористайтеся порадами нижче:

1. Вшановуйте п’ятницю. Саме цей день пов’язаний із Венерою та іншими жіночими богинями, про які йшлося вище. Варіант вшанування обирати вам — можливо, це буде своєрідний піст або ж стильна вечірка із вашими подругами.

2. Носіть одяг рожевого, білого, блакитного, фіолетового кольорів та відтінку слонової кістки. Скористайтеся парфумами, де домінують запахи ванілі, лотоса та жасмину. Серед прикрас обирайте каблучки та намиста із діамантами, сріблом та білими коралями.

3. Приділіть час ритуалам краси. Не перетворюйте догляд за своїм тілом на ранкову обов’язковість, а навпаки, — насолоджуйтеся масками, скрабами, вправами, наприклад, йогою, ароматерапією. У ці моменти ви маєте себе відчувати тою самою Афродитою, яка народжується із піни морської, а не змученою роботою і домашніми клопотами жінкою.

4. Впустіть в своє життя більше жінок. Період після осіннього рівнодення енергетично темний і без ретроградний Венери, а її зворотний танок тільки підсилить наші духовні сум’яття. Тож присвятіть цей час спілкуванню із жінками — бабусею, мамою, колегами по роботі, подругами. Життя кожної із них — це унікальний досвід, і вона може поділитися пережитим із вами, щоб вас не здолала депресія (тим більше, день постійно скорочується, і за вікном стає все менше сонця, фарб і тепла). Надихайте себе та інших жінок на творчість. Слідкуйте за відчуттями власного серця та душі і дійте так, як підказує вам інтуїція.

5. Кохайтеся зі смаком. Не перетворюйте розкоші плоті на нудний обов’язковий акт. Насолодіться легкою приємною вечерею (можете взяти на озброєння топ-5 простих продуктів для посилення сексуального потягу), запаліть свічки, увімкніть приємну музику і тоді вже переходьте до любощів. Врешті-решт, спробуйте щось із "перчиком" у ліжку.

Красивого і сексуального вам часу ретроградної Венери!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції