Як пережити ретроградний Меркурій?

Гальмування і затримка - ось особливості цього періоду.

Те, що нагорі, те і знизу. Кажуть, що саме цей магічний принцип був вибитий на смарагдових скрижалях Гермеса Трисмегіcта (тричі мудрого – ред.), синкретичного бога, що поєднує в собі риси давньоєгипетського бога мудрості і письма Тота і давньогрецького бога Гермеса. І хоча вчені не довели, що планети можуть впливати на мешканців Землі, а також, м'яко кажучи, не є прихильниками астрології, виключати існування такого впливу ми не можемо.

Окрім періоду ретроградного Марсу, який розпочався 17 квітня і триватиме аж до 30 червня, з 28 квітня розпочався час панування ретроградного Меркурія, який закінчиться 22 травня.

Ретроградними бувають усі небесні світила, крім Місяця та Сонця. Меркурій стає ретроградним три-чотири рази щороку, на період близько 20 днів.

Ретроградність означає рух назад. Насправді ж планета так не рухається – таким її рух буде лише для спостерігача із Землі. Для західної класичної астрології це доволі цікаве явище, тому її порадами варто скористатися.

Кожна планета відповідає за щось, приміром, у характері людині. Меркурій - це римський бог торгівлі, комунікації та руху, він - швидкий посланець богів у крилатих сандалях (у грецькій міфології йому відповідає Гермес). Тому Меркурій вважається покровителем розумової діяльності, спілкування, інтелектуальної енергії.

Ретроградність уповільнює позитивні властивості планети, тому все, що походить із сфери інформації – переговори, зв'язок, нові дані – може загальмуватися. Під час ретроградності не виключені проблеми з будь-якою технікою, в тому числі автомобілями.

Також ретроградність Меркурія - це повернення назад. У вашому житті з'являться люди, на яких вам у звичайному житті не вистачає часу, пригадаються старі проекти, які ви так не закінчили, повернуться ідеї, наприклад, про звільнення.

Звісно, під час цього періоду можна залягти на дно або сховатися у "нору". Але оскільки Меркурій буває, нагадую, тричі на рік таким, то довго відсиджуватися не вдасться. Просто потрібно пам'ятати про цей період і вміти його використовувати собі на користь. Як?

Просто скористайтеся цими порадами:

1. Не починайте чогось нового, не відкривайте фірму, не наймайте нових працівників, не заключайте нові договори. Краще доробіть старе.

2. Не сподівайтеся у цей період на точність у роботі вашого новомодного гаджета чи побутової техніки. Краще продайте стару техніку. Будьте уважні до цифр та літер у ваших документах, адже туди можуть закрастися помилки.

3. Не починайте вчитися на якихось курсах. Краще присвятіть цей період практикам New Ege (езотериції та духовним практикам). Навчіться слухати свій внутрішній голос.

Ретроградний Меркурій цьогоріч також слід очікувати 30 серпня-22 вересня та 19 грудня 2016 року - 8 січня 2017 року. Одну петлю ретроградності цієї планети ми вже успішно пережили у січні цього року.

А ще - кожному своє: в когось у період ретроградного Меркусія внутрішні "таргани" вийдуть на парад, а хтось зовсім не помітить небесного впливу. Тому якщо дуже хочеться втілювати у життя щось нове - дійте, незважаючи на ці поради.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: