Як пережити ретроградний Сатурн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сатурн — планета закону, тому остерігайтеся під час періоду його ретроградності проблем із правоохоронцями.

Від 19 квітня Сатурн розпочне свій зворотний рух — і стане ретроградним. Триватиме цей період аж до 6 вересня 2018 року. Як відомо, планету було названо на честь давньоримського бога землі та посівів, якого зазвичай зображували як сивочолого чоловіка із серпом в руках. Давні римляни вважали, що саме Сатурн навчив людей обробляти землю, а також жити за законами, які він їм дав. Планета Сатурн також "відповідає" за дотримання законності та традицій, тому через її зворотний танок слід звернути увагу саме на ці сфери життя.

Передовсім йдеться не про покарання у реальному житті, а про розплату від небес. Бог чи інші сили, у які ви вірите, завжди знайдуть винних та покарають. Тому, якщо ви вчинили щось протиправне або образили когось, покарання не буде швидким, однак від наслідків вам все одно не втекти — особливо під час ретроградного Сатурна.

Взагалі ретроградність ніби уповільнює всі позитивні якості, перекидає їх з ніг на голову. Сатурн значно впливає на соціальне життя, тому через його ретроградний період у людини може виникнути бажання змінити роботу, а життєвий фундамент — хитким.

Під час періоду ретроградного Сатурна не бажано вступати у шлюб, укладати угоди, реєстувати новий бізнес, купувати нерухомість або розпочинати будівництво тощо. Змінювати місце роботи можна, але лише у випадку, якщо ви заздалегідь потурбувалися про нове — інакше його доведеться шукати довгенько, і процес вам не сподобається. Однак цей період є напрочуд вдалим для того, щоб навести лад у робочих справах.

Сатурн — це також дисципліна і контроль, тому присвятіть час внутрішнім трансформаціям і роботі над собою. Не ігноруйте власних відчуттів, звертайте увагу на усі ситуації, що повторюються у житті, адже саме з них необхідно винести кармічні уроки. Не лінуйтеся змінюватися, щоб цей період приніс вам духовне задоволення.

Під час періоду ретроградного Сатурна не бажано вступати у шлюб, укладати угоди, реєстувати новий бізнес, купувати нерухомість або розпочинати будівництво тощо

Також не варто виключати момент спокус. Під час періоду ретроградного Сатурна доведеться боротися з поганими звичками — переїданням та зловживанням алкоголем. Змушувати себе щось робити буде тяжко, тому не сподівайтеся, що вам вдасться активно зайнятися спортом чи щодня ходити на фітнес. Працювати також буде складніше, тому спробуйте знайти цікаве хобі, щоб не зосереджуватись на тому, як вам нелегко. 

І не соромтеся просити допомоги, якщо відчуєте, що вона вам потрібна, не бійтеся показати свою безпорадність, оскільки це зовсім не сприйматиметься як вияв вашої слабкості. 

Вплив ретроградного Сатурна буде повільно наростати, тому ваші цінності і навіть думки будуть змінюватись повільно, але впевнено. А загалом лише активна робота над собою допоможе вам боротися зі зворотним рухом Сатурна — і не лише у повсякденному житті, але й у власній душі.

Тримайтеся і гарного вам періоду ретроградності Сатурна!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції