Як пережити ретроградний Уран у 2017 році

Як пережити ретроградний Уран у 2017 році

Фото: ТСН.ua

Під час періоду "зворотного" руху цієї планети наші уявлення про свободу та незалежність можуть змінитися.

Днями розпочався період ретроградного Урану, який триватиме аж до 2 січня 2018 року. Ці періоди відбуваються щороку і тривають плюс-мінус 148 днів.

Під ретроградністю ховається означення "зворотного" руху планет. Але не варто боятися, що у цей період планети пускаються у протилежний до основного напрямку танок. Така назва є умовною і лише пояснює певні астрологічні аспекти. Приміром, якщо під час періоду директного, тобто "прямого" руху Марса хочеться діяти і атакувати – а саме це за відповідає ця войовнича планета, – то під час її ретроградної пори ніяких "дуелей" на горизонті не буде.

Така ж ситуація і з періодом ретроградного Урана. Уран – це одна із найбільших планет Сонячної системи, названа так на честь грецького бога неба, першого владики Всесвіту. А саме з неба, з космосу, згідно з магічними трактатами, до людей і приходить натхнення.

Тому Уран вважається планетою майбутнього і науки. Планетою оригіналів та революціонерів, свободи та незалежності. Також Уран пов'язаний із внутрішньою силою волі та прихованими енергіями. Якщо вплив Марса яскраво і відкрито виражається у рвучкості та активності, то уранічна енергія прихована глибоко всередині.

Під час періоду ретроградності Урана прихована глибоко всередині нас енергія може вийти назовні, і наша з вами мета – направити цю енергію у потрібне річище. Творчі люди можуть відчути, що от-от вибухнуть від ідей, які накопичилися у їхніх головах, щоправда, така "вибуховість", поки триває ретроградність, може не втілитися у реальність. Тож візьміть на озброєння блокноти і записуйте туди навіть найбожевільніші ідеї, а на початку 2018 року, коли період ретроградного Урану закінчиться, – з новими силами до них повернутися.

Під час "зворотного" руху цієї планети захочеться переглянути і власні погляди на свободу, незалежність та демократію. Можливо, вам здаватиметься, що ваш партнер сильно на вас тисне чи обмежує вашу незалежність та індивідуальність. Тому наступає пора покласти розуміння власної свободи на шальки умовних терезів і зважити їх.

Якщо ж ваші стосунки "посіріли" від щоденних турбот, то період ретроградного Урана – чудовий час для власної маленької революції. Створіть власний універсал правил у парі чи напишіть сексуальний маніфест. Саме час для того, щоб стати розкутими, знайти власний спосіб підкреслити власну індивідуальність та розкрити творчий потенціал.

Під час періоду ретроградності Урана прихована глибоко всередині нас енергія може вийти назовні, і наша з вами мета – направити цю енергію у правильне річище

Також не виключено, що у вас спалахне бажання чинити свавілля, часто з'являтимуться спонтанні ідеї, "проріжеться" винахідницький хист, крім того, вам дошкулятимуть суперечливі думки, а, може, траплятимуться і приголомшливі осяння. Але оскільки ми говоримо все-таки про час ретроградності, то не слід рубати із плеча чи спалювати за собою мости після чергової "геніальної ідеї" – може так статися, що після закінчення цього періоду вона більше не здаватиметься вам такою вже геніальною.

Отже, під час ретроградного руху Урану не зайвою буде певна обережність, але й не варто кидатися у крайнощі, звіряючи кожний свій рух із астрологічними порадами. Ретроградна вібрація так чи інакше діятиме на інтуїтивному чи психологічному рівні, але пам'ятайте: які кроки робити – вирішувати лише вам.

Гармонійного вам періоду ретроградного Урану!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація