Як пережити унікальний Супермісяць 14 листопада

Це час, який несе чимало загроз – але водночас і чимало можливостей.

Земляни уже пережили унікальний період геловінського "чорного" місяця, а 14 листопада над Землею зійде найвидовишніший у цьому році Супермісяць. Супермісяцем називають астрономічне явище, коли повня або молодик за часом збігаються з перигеєм – моментом найбільшого зближення Місяця і Землі. В цей час Місяць візуально здаватиметься більшим і яскравішим, ніж зазвичай. Споглядати величезне нічне світило можна буде понад дві години – в тому числі і в Україні.

Причому Супермісяць, який зійде у ніч проти 14 листопада, буде найвидовишнішим та найбільшим не тільки у цьому році, а й у цілому ХХ сторіччі. Як стверджують експерти, востаннє супутник Землі аж так близько підходив до планети у далекому січні 1948 року. Наступного разу побачити схоже явище можна буде аж 25 листопада 2034 року.

Як пережити Супермісяць?

Більшість людей це явище ніяк не зачепить. А от метеозалежні жителі Землі можуть сповна відчути вплив Супермісяця. Можливі головні болі. Не виключене і підвищення температури, стрибки артеріального тиску і збої в роботі серця, наприклад, пришвидшене серцебиття. Також не варто буде дивуватися, якщо за три доби до Супермісяця і три після маленькі діти раптом стануть примхливими і погано спатимуть.

Тому щоб якнайкраще пережити цей період:

- не сваріться і не нервуйтеся, ваш організм буде і так ослаблений, марна витрата енергії не піде вам на користь.

- не варто влаштовувати свято шлунку, краще дотримуйтесь дієти чи посту, вживайте легкі страви із місцевих продуктів. Ніякої екзотики, травна система вам за експерименти "дякую" не скаже.

- не приймайте важливих рішень. Не виключено, що заплановані зустрічі зриватимуться, можливі запізнення, а документи краще зайвий раз перевірити, бо туди можуть затесатися помилки.

Водночас, із точки зору езотерики, це хороший час, щоб стати духовно сильнішими. Взагалі Супермісяць вважається особливим у духовних системах вірувань. Супермісяць, який зійде цієї неділі, проходите через сузір'я Тельця, демонструючи нашу потребу у духовному зціленні. Тому не бійтеся у цей період говорити із Богом, Богами, Всесвітом, енергією – залежно від того, у кого і в що ви вірите.

Перестаньте плисти за течією, дозвольте загоїтися вашим старим сердечним і душевним ранам. Врешті-решт, дозвольте собі просто жити далі, мріяти. Насолодіться цим зціленням від минулого. Супермісяць сходить, щоб допомогти вам знайти і пройти свій духовний шлях, розкрити свій потенціал у якості оновленої і сильнішої людини.

Де спостерігати?

Якщо ви плануєте в ніч проти 14 листопада помилуватися Супермісяцем, то його найкраще спостерігати десь за містом, де красиво і темно, аби бетонні хащі не заважали спостерігати за цим унікальним явищем.

Гарного вам Супермісяця!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і слідкуйте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: