Зоряний пил: як скористатися з першого метеорного потоку у 2019 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб загадані під час зорепаду бажання здійснилися, варто дотриматися трьох правил.

Науковці підтвердили існування понад 60 метеорних потоків, але їх може виявитися набагато більше. У 2019 ж році на нас чекає до 10 дуже яскравих зорепадів, які осяють небо мерехтливими вогниками — згідно з даними Міжнародної метеорної організації.

І перший із них — це метеорний потік Квадратиди, який почав "сипатися" ще із 28 грудня минулого року. Метеори "вилітають" із сузір’я Волопаса. Ці зірки раніше входили до сузір’я Стінного Квадрату, якому і завдячує назвою цей метеорний потік. Триватиме він до 12 січня, тому у вас буде вдосталь часу, щоб ним намилуватися і позагадувати бажань.

Пік зорепаду очікується 4-5 січня. В ніч проти 5 січня його можна буде побачити, якщо дивитися у напрямку північного сходу. Звичайно, найкраще спостерігати за метеорами або за містом, або там, де немає високих будівель. Згідно з попередньою інформацією науковців, протягом години можна буде побачити понад 100 зірок, що падають.

Зоряні дощі вважаються хорошим часом для загадування бажань, тому потрібно скористатися шансом, який дарують нам небеса. Нині триває період Місяця, що спадає, і якщо ви не позбулися чогось або когось до початку Нового року, у вас ще є кілька днів до Різдва (а саме тоді стартує час молодика), щоб це зробити. Бажання, які ви будете озвучувати небесам, мають бути пов’язані з розривом — кола боргів і поганих стосунків.

Зірки падають дуже швидко. Тому у цей момент бажання слід загадувати, як би дивно це не звучало, — оперативно. Причому потрібно чітко знати, чого ви хочете і в цей момент не піддатися сумнівам та страхам, що, мовляв, "та фігня якась, знову нічого не вийде".

Використовуйте езоретичні практики, наприклад, медитуйте перед загадуванням бажань або моліться, адже найголовніше — це щирість і відкритість душі у цей момент. Сконцентруйтеся на вашому бажанні якомога сильніше.

Леоніди, зорепад.гіф

Озвучуйте свої бажання. Звісно, це потрібно робити, коли ви перебуваєте наодинці, в іншому випадку, краще промовчати про своє бажання, поки воно не здійсниться. А якщо усе-таки будете загадувати його наодинці, то кричіть щосили до небес, енергій, богів і Всесвіту та "закодуйте" бажання перед небесами.

Візуалізуйте. Не забувайте, що чим реальнішими ви будете уявляти свої мрії, тим більшою є ймовірність, що вони таки втіляться у життя. Після загадування бажань під час зорепаду для візуалізації найкраще підійде час перед сном, коли ми перебуваємо на межі між реальністю і світом фантазій. Саме у ліжку найлегше позбутися певних уявлень, що заважають нам мріяти, і пустити свої бажання чвалом. Не бійтеся мріяти!

Якщо ви пропустите перший метеорний потік чи забудете про нього — не варто хвилюватися. У 2019 році на нас чекає ще кілька метеорних потоків, приміром, у квітні, травні та червні. Через це шансів для загадування бажань буде чимало, а тому, — гарного вам 2019 року і гарних бажань та їхнього здійснення!

Залиште свій коментар

Вибір редакції