Білокачанна капуста: кому можна, а кому — ні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона успішно дає раду нашій щоденній потребі в овочах, особливо в холодну пору року.

Сьогодні хочу приділити увагу простій і доступній всім капусті, сезон використання якої триває цілий рік. Адже цей продукт успішно дає раду нашому щоденному завданню "більше овочів на столі", особливо в холодну пору, коли багато овочів привізні і вже не радують своєю ціною.

Білокачанна, червонокачанна, савойська належить до сімейства капустяних (хрестоцвітних), туди входять також броколі, брюссельська, цвітна, пекінська капусти і кольрабі. У всіх капустах досить велику кількість рослинного білка — від 1,8 до 2,5 г на 100 г продукту. Це більше ніж в інших овочах і зелені. Крім того в них багато клітковини — від 2,5 до 3,5 г. Якщо щодня в раціоні буде 200 г однієї з капуст, ви отримаєте майже 1/3 частину добової потреби харчових волокон і 1/5 частину рослинного білка.

КАПУСТЯНІ ВІТАМІНИ

Серед усіх капустяних найдоступніша білокачанна. Одна з її головних переваг — здатність добре зберігати в собі вітамін С тривалий час, протягом 7-8 місяців, з дуже повільною швидкістю зниження його концентрації до кінця терміну зберігання.

Така властивість є не у всіх овочів. Річ у тім, що вітамін С в білокачанній капусті присутній у формі аскорбігена, який майже не руйнується під час кулінарної обробки. Тільки приготування не повинно бути тривалим. Добре зберігається вітамін С і в квашеній капусті.

Білокачанна капуста, як і будь-які інші овочі, містить практично весь спектр необхідних організму вітамінів і мінералів. Але безумовно, забезпечити їхню необхідну кількість тільки капустою неможливо, та й сенсу немає, адже вживати тільки капусту дуже сумно, та й не всім вона підходить.

Ще одна перевага капусти — вона має вітаміни і мінерали, які накопичуються в більшій кількості, ніж в інших харчових рослинах. Наприклад, вітамін U, який має репаративні властивості, сприяє загоєнню ран, виразок, має антигістамінну дію, знижує виникнення алергічних реакцій.

капуста
pixabay.com

ЯК НЕ КОРИСНА КАПУСТА, АЛЕ ЇЇ МОЖНА НЕ ВСІМ

Білокачанна капуста протипоказана людям, які страждають нирковокам'яною хворобою — вона багата пуринами. У свіжому вигляді не можна тим, хто хворіє панкреатитом. Під час загостреня виразкової хвороби шлунка чи дванадцятипалої кишки, коліту капуста перетворюється з ліків на подразливий фактор.

Також капуста містить гойтрогени. Це речовини, які є антагоністами йоду: вони перешкоджають його засвоєнню щитоподібною залозою. Однак, під час термічної обробки і квашення ці речовини стають неактивними.

Але і сиру капусту, навіть за наявності цих речовин, корисно вживати. Головне: не три рази на день, сім днів на тиждень.

Будьте здорові!

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції