Целюліт — чи можна його позбутися?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від появи целюліту не застрахована жодна жінка, але його можна позбутися, якщо дотримуватися певних правил.

Всі ми дуже засмучуємося, коли помічаємо на тілі появу так званої апельсинової шкірки. Оскільки целюліт, як і зайві кілограми, впевненості у собі не додає. Але насправді горезвісна "шкірка" не має прямого стосунку до схуднення — на целюліт страждають різні жінки — і повні, і худенькі.

З медичної точки зору, термін "целюліт" вживається неправильно. Через те, що закінчення "іт" означає "запалення", а той, ефект, що ми бачимо на шкірі, є структурними змінами у підшкірно-жировому шарі. Однак для жінки не важливо, яку назву носить проблема. Значення має лише те, як їй запобігти. Тому я поділюся порадами про те, як рятуватися від цього явища та помітно зменшити його прояви.

Скажу одразу — чудодійних диво-дієт немає. Однак секрет боротьби із целюлітом полягає у правильному харчуванні.

  • Повністю перегляньте свій раціон та режим. Вживайте їжу чотири рази на день, обирайте для цього лише корисні та поживні продукти та пийте достатню кількість води.

  • Назавжди відмовтеся або доведіть до мінімуму присутність у вашому житті солодощів, газованих напоїв, солі, білого хлібу, сигарет, надмірної кількості алкоголю та кави і жирної їжі.
     
  • Зробіть своїми справжніми друзями овочі і фрукти, продукти, що містять вітамін С, повноцінний білок тваринного та рослинного походження — яйця, птицю, м'ясо, бобові, злакові — та здорові жири — рибу, насіння гарбуза, горіхи.
     
  • Не забувайте займатися спортом, робити масаж і носити вільний одяг.

І пам’ятайте — робити це потрібно завжди. Незалежно від того, є у вас зайва вага чи ні, близько відпустка з морем, чи не дуже — ці правила мають стати нормою. І тоді ви будете бачити "апельсинову шкірку" лише на цитрусових. 

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції