Чи корисні заморожені овочі та ягоди?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Взимку ціни на свіжі овочі та ягоди значно підвищуються, та чи зберігаються вітаміни у тих продуктах, що ми заморожуємо влітку?

Якої б системи харчування ви не дотримувалися, овочі завжди потрапляють до категорії здорових і корисних продуктів. Але з більшістю з них пов'язана одна суттєва проблема — ціна — особливо не в сезон.

Зрозуміло, що йдеться не про картоплю і звичайну білокачанну капусту, але броколі, цвітна і брюссельська капуста, шпинат, кабачки і баклажани взимку і ранньою весною коштують не надто дешево. Та й якість таких свіжих овочів взимку може бути значно гіршою ніж у тих, що виростають в сезон.

Тому залишається купувати влітку свіжі овочі та ягоди і заморожувати їх, щоб цілий рік мати доступ до справжніх вітамінів. Особливо, якщо у вас є дача і зайвий холодильник з морозильною камерою.

У швидкозамороженних овочів є одна безсумнівна перевага — вони вже вимиті, почищені і нарізані, тому їх зручно та швидко готувати. 

Раніше вважалося, що заморожені овочі значно поступаються свіжим користю та вмістом різних важливих поживних речовин. І це помилкове ствердження. Оскільки насправді вміст мінералів, клітковини, бета-каротину, фолієвої кислоти та деяких біологічно активних сполук в свіжозамороженних овочах приблизно однаковий у порівнянні зі свіжими.

А у багатьох випадках навіть може перевищувати ці показники у тих овочах, що продаються свіжими взимку. Пов'язано це з тим, що овочі та ягоди піддаються заморожуванню в максимально свіжому стані і їм не доводиться "відлежуватися" спочатку на складах, а потім ще й на полицях магазинів.

Тому, якщо вам подобаються свіжозаморожені овочі та овочеві суміші, ягоди та фрукти, можете їсти їх із чистою совістю і на здоров’я.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу! 

Вибір редакції