Чим корисна гречана каша

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це один з небагатьох продуктів, які, як картопля або хліб, не приїдається.

Ні для кого не секрет, що гречка — один з основних інгредієнтів, як лікувального, так і просто корисного харчування. Це один з небагатьох продуктів, які, як картопля або хліб, не приїдається. Тому вона частий гість на нашому столі в будь-яку пору року.

Дійсно, гречана каша корисна. Вона містить:

  • білки: 3,6 г на 100 г приготовленої каші;
  • незамінні амінокислоти: триптофан, лізин і метіонін ;
  • клітковину;
  • вітаміни групи В;
  • вітамін РР;
  • вітамін Е;
  • залізо;
  • магній;
  • мідь;
  • фосфор.

Енергетична цінність гречки становить: 343 Ккал на 100 г сирої і 99 Ккал у 100 г вареної гречки. Це середній показник калорійності серед усіх каш.

У гречаній крупі міститься речовина D хіро-інозитол. Його класифікують як вітамін В8. Завдяки цій речовині підвищується чутливість тканин організму до інсуліну, краще йде засвоєння цукрів і знижує рівень глюкози в крові, він важливий для підтримування функціонування яєчників. Інозитол міститься і в інших продуктах — злакових, бобових, картоплі, капустах та інших продуктах.

Кориснішою вважається зелена гречка, яка не зазнала термічної обробки і, відповідно, не втратила своєї здатності до проростання. Ми частіше використовуємо гречану крупу, яка пройшла термічну обробку, пропарену і просушену. Вона відрізняється від непропареної коричневим кольором, приємним ароматом і меншою тривалістю приготування.

Тому пам'ятайте, що смажити таку гречку повторно не треба. Це знизить харчову цінність продукту.

Гречана каша
pixabay.com

Попри всі свої переваги, будь-яка гречана крупа не містить всіх незамінних амінокислот в достатній кількості. Та й засвоюються білки рослинні гірше білків м'яса, риби, птиці, яєць, молока, які засвоюються майже повнiстю на 95-96%. Тому гречану кашу корисно доповнювати і збагачувати тваринним білком. Комбінація тваринного і рослинного білка сприятлива для організму людини. Корисні гречана каша з молоком, гречка з м'ясом і навіть гречка з домашнім сиром. Можливостей багато.

Гречку включають в лікувальне харчування. Для цього використовують різну кулінарну обробку: рідкі і протерті каші, щоб забезпечити максимально дбайливий режим для органів травлення, або розсипчасті каші, щоб викликати активізацію моторної функції кишківника.

Ось такий корисний продукт. А які стосунки з гречкою у вас?

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції