Солодка міра

Не вживати цукор в будь-якому вигляді радять багато дієтологів — проте зовсім не обов'язково йти на такий кардинальний крок.

Тортики, тістечка, десерти та інші смаколики — для кого все це створюють, якщо дієтологи і тренери всього світу наголошують на тому, що їх слід прибрати зі свого раціону харчування усім, хто хоче бути стрункими і не мати проблем зі здоров'ям? Так, багато десертів насправді дуже шкідливі. Проте самі дієтологи і тренери час від часу можуть з'їсти тістечко-два.

Особисто я не маю нічого проти солодощів, якими можна поласувати час від часу під час якоїсь урочистої події або в особливому випадку. Але ключові слова тут — "під час події" і "особливий випадок". Такі продукти не повинні складати основу  харчування і бути завсідниками вашого столу.

Візьміть собі за правило вживати солодке 1-2 рази на тиждень. Та, звісно, не на ніч. Перша половина дня — сніданок або другий сніданок — саме той час, коли можна дозволити собі з'їсти булочку, шматочок тістечка чи смачний десерт. Краще, якщо ці страви будуть виготовлені в домашніх умовах з якісних і корисних інгредієнтів. А також пам'ятайте про їхню кількість.

У людей, які дотримуються здорового харчування, є один секрет — вони говорять "так" корисним десертам, вживаючи щоденно фрукти, сухофрукти, мед та приготовані з них десерти. Вони менше їдять "заборонених" солодощів і бажання з'їсти їх виникає вкрай рідко.

Так, усі найсмачніші рецепти в кулінарних книгах і на сайтах створені для вас — просто слід знати їм міру. А ось зараз, коли вже прийшло літо з усіма його бонусами, робіть акцент на фруктах та ягодах.

Наприклад, користуйтеся тим, що усі ринки та овочеві відділи у магазинах переповнені полуницею — однією з найсмачніших літніх ягод, що супроводжуватиме нас принаймні до середини липня. Вона дуже смачна як у сирому вигляді, так і у десертах. Саме полуниця є джерелом багатьох вітамінів, каратину, фолієвої кислоти, мінералів, органічних кислот, клітковини та пектинів. Це потужний природний засіб для профілактики серцево-судинних, онкологічних та кишкових захворювань. У 8 середніх ягодах полуниці більше вітаміну С, ніж в одному апельсині, а 100 г ягід містять усього лише 35-40 Ккал. Хоча навіть такими корисними продуктами на слід зловживати. Тому рекомендовано, щоб щоденна норма ягід та фруктів у вашому раціоні не перевищувала 300 г.

Слідкуйте за своїм раціоном та будьте здорові! 

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар