Солодка міра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не вживати цукор в будь-якому вигляді радять багато дієтологів — проте зовсім не обов'язково йти на такий кардинальний крок.

Тортики, тістечка, десерти та інші смаколики — для кого все це створюють, якщо дієтологи і тренери всього світу наголошують на тому, що їх слід прибрати зі свого раціону харчування усім, хто хоче бути стрункими і не мати проблем зі здоров'ям? Так, багато десертів насправді дуже шкідливі. Проте самі дієтологи і тренери час від часу можуть з'їсти тістечко-два.

Особисто я не маю нічого проти солодощів, якими можна поласувати час від часу під час якоїсь урочистої події або в особливому випадку. Але ключові слова тут — "під час події" і "особливий випадок". Такі продукти не повинні складати основу  харчування і бути завсідниками вашого столу.

Візьміть собі за правило вживати солодке 1-2 рази на тиждень. Та, звісно, не на ніч. Перша половина дня — сніданок або другий сніданок — саме той час, коли можна дозволити собі з'їсти булочку, шматочок тістечка чи смачний десерт. Краще, якщо ці страви будуть виготовлені в домашніх умовах з якісних і корисних інгредієнтів. А також пам'ятайте про їхню кількість.

У людей, які дотримуються здорового харчування, є один секрет — вони говорять "так" корисним десертам, вживаючи щоденно фрукти, сухофрукти, мед та приготовані з них десерти. Вони менше їдять "заборонених" солодощів і бажання з'їсти їх виникає вкрай рідко.

Так, усі найсмачніші рецепти в кулінарних книгах і на сайтах створені для вас — просто слід знати їм міру. А ось зараз, коли вже прийшло літо з усіма його бонусами, робіть акцент на фруктах та ягодах.

Наприклад, користуйтеся тим, що усі ринки та овочеві відділи у магазинах переповнені полуницею — однією з найсмачніших літніх ягод, що супроводжуватиме нас принаймні до середини липня. Вона дуже смачна як у сирому вигляді, так і у десертах. Саме полуниця є джерелом багатьох вітамінів, каратину, фолієвої кислоти, мінералів, органічних кислот, клітковини та пектинів. Це потужний природний засіб для профілактики серцево-судинних, онкологічних та кишкових захворювань. У 8 середніх ягодах полуниці більше вітаміну С, ніж в одному апельсині, а 100 г ягід містять усього лише 35-40 Ккал. Хоча навіть такими корисними продуктами на слід зловживати. Тому рекомендовано, щоб щоденна норма ягід та фруктів у вашому раціоні не перевищувала 300 г.

Слідкуйте за своїм раціоном та будьте здорові! 

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції