Вітамін С: чого очікувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хоча це одна з найвідоміших сполук, багато людей не володіють навіть базовою інформацією про її властивості.

Раніше я вже писала про вітамін С: де саме його можна взяти і яка потреба в ньому щодня. Хоча це одна з найвідоміших сполук, багато людей не володіють навіть базовою інформацією про її властивості. Йому навіть приписують чудодійну силу — лікування пухлин в запущених стадіях. Тому я вирішила, в допомогу вам, написати цю замітку про вітамін С — чого від нього чекати.

1. Вітамін С — антиоксидант, бере участь в механізмах загоєння ран, засвоєнні заліза, роботі імунної системи. Покриття добової норми вітаміну С потрібно організму для боротьби з вільними радикалами, підтримки оптимальних функцій сполучної і кісткової тканини, а також для боротьби зі старінням.

2. У сучасному світі дефіцит вітаміну С відчуває дуже незначна кількість людей. Експерти ВООЗ рекомендують приймати його жінкам під час вагітності тільки за певних ризиків. Немає потреби рутинного застосування цього вітаміну всім вагітним.

3. Більше не означає краще. Вітамін С є водорозчинним і не здатний накопичуватись в тканинах більше, ніж потрібно організму. З цієї ж причини (водорозчинності) його надлишки виводяться з сечею і потом. Тому вітамін С необхідно вживати в їжу щодня, а не приймати курсами, як деякі помилково вважають. Іншими словами, неможливо накопичити достатню дозу вітаміну С на зиму.

Апельсини
pixabay.com

4. Вітамін C отриманий з продуктами харчування або з харчовими добавками: не захищає від розвитку онкологічних захворювань і тим більше не може бути призначений, особливо у високих дозах, під час лікування онкологічних захворювань, бо може знизити ефективність курсу радіо- і хіміотерапії. Важливо отримати добову норму вітаміну для оптимізації метаболізму, а не для того, щоб з його допомогою виліковувати захворювання.

5. Не допомагає "спалювати" жирову тканину.

6. Не знижує ризик простудних і вірусних захворювань. Однак, згідно з деякими дослідженнями, може незначно скоротити час перебігу хвороби, якщо почати приймати його під час перших ознаках застуди.

7. Вітамін С в продуктах харчування у разі термообробки втрачається. Він руйнується на світлі, під час зіткнення з металом (під час нарізання), контакту з повітрям.

ЯКІ ВТРАТИ ВІТАМІНУ ПІД ЧАС ТЕРМООБРОБКИ:

  • смаження — 38-80%
  • варіння — втрата 33-70%
  • тушкування — 24-70%
  • у мікрохвильовці — 16-40%
  • на пару — менше 10%
  • заморожування — зберігання довше, ніж півроку — мінус 17-51% залежно від типу продукту.

Вітамін С — один з найважливіших компонентів повноцінного харчування. Всім необхідно з їжею отримувати його добову норму. А от додаткове приймання цього вітаміну у вигляді БАДів під час повноцінного харчування — суперечливе питання.

Будьте здорові!

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції