Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я кидаю курити. Доба п'ята: зиск

Несподівано для самого себе я вже відчув купу плюсів відмови від своєї улюбленої шкідливої звички.

Здавалось, починав лише вчора, а минув вже майже тиждень. Я не думав, що цей щоденник, особливо коли мова йде про відчуття та думки однієї конкретної людини – матиме таку популярність. Щодня отримую десятки відгуків та листів з підтримкою від вас. Щодня радію за кожного, хто приєднується і разом зі мною кидає курити. Особливі вітання тим, хто цей марафон тримає від самого початку. Ви вже переможці!

Впевнений, чимало хто з вас замислювалися про зиск від того всього. Людина, яка кидає курити, має це робити. Має чіплятися за кожну позитивну причину – чому вона хоче позбутися цієї ганебної звички. Проблема дуже багатьох людей, які намагалися кинути курити, але отримали поразку у цій боротьбі – саме у відсутності стимулу, розуміння причин і оптимізму в голові. Я писав про це вчора і ще раз повторюю – залежності у нас з вами не має! Є дурні думки! Все. Крапка.

Як може кинути курити людина, яка постійно думає лише про одне й те саме – "я хочу курити", "ой, як мені важко", "що ж тепер робити", "чому всі навколо курять, а я не маю курити"… З кожною такою думкою ти робиш крок назад і зрештою берешся за цигарку.

Уникнути цього хибного шляху дуже просто. Ніхто краще за нас – нас не розуміє. Ми просто маємо замінювати цю дурню новими враженнями, новими захопленнями і, як наслідок – новими думками. Принаймні так роблю я, і поки не почуваю себе ображеним і неповноцінним. Я не відчуваю дикого бажання курити. Вважаю, це головний результат.

Зиск. Це те, що мене також тримає всі ці дні. Я не можу назвати вигоду головною причиною, але точно не останньою. ВигОд купа. І мовиться не лише про фінансову складову. Хоч і це цікаво. Сьогодні зранку підрахував – за ці п'ять діб економія 200 гривень. В мене йшло на добу по дві пачки цигарок вартістю 20 гривень кожна. А якщо ці 40 гривень на добу помножити на 30 днів у місяці – 1 200 гривень. А якщо ці 1 200 гривень помножити на 12 місяців – 14 400 гривень. Тобто я протягом року спускав на вітер 14 тисяч 400 гривень!

Однак мене хвилює не лише фінансова сторона питання. Здоров'ю я віддав би все ж перше місце. Одна з головних причин, чому я вирішив відмовитися від цигарки – це біль в легенях, який усе частішав. Це кашель, який щоранку будив усіх моїх сусідів. Не кажучи вже про можливі інші наслідки, про які нас попереджають на кожній пачці сигарет. Я, звісно, перевіряюсь у лікаря. З легенями, на щастя, все добре, але мене попередили – куритимеш в такому ж дусі, будеш нашим пацієнтом. Я посміхнувся у відповідь, але в середині було ой як неприємно. Я люблю це життя і ні в якому разі не хочу, щоб причиною проблем у ньому став якийсь пакунок з хімією, що йменують цигарками. Думаю, ні для кого не секрет, що сучасні цигарки майже не мають тютюну. Папір, деревина, але не тютюн. Ну, і невід'ємна частка цього всього коктейлю – хімічні розчини, аби смак був натуральний.

Є ще одна складова – це естетика. Курці знають, що таке вранішній запах з рота. А колір зубів, нігтів, шкіри, зрештою – правильно, блідувато-жовтий. Я про це все пишу, тому що починаю відчувати зміни на краще в своєму організмі. Я починаю отримувати компліменти – усього на п'ятий день – "о, ти якось посвіжішав". Знаєте, як це приємно! І це знову ж таки – стимулює не зупинятися! Відсутність запаху в квартирі, на одязі, вільне спілкування з не курцем, без жодних сумнівів і сорому….

Друзі, зверніть увагу на те, скільки плюсів від відмови лише від однієї ганебної звички! Я не знаю хто як, але я повертатися у статус курця точно не збираюсь!

P.S.: Дуже цікаво буде почитати у ваших коментарях, які ви для себе відкрили вигОди, коли відмовилися від куріння. Один з наступних дописів буде присвячено саме вашим відгукам і історіям. Буде цікаво!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції