Я кидаю курити. Доба шоста: подяка

Цей блог я вирішив присвятити вам - тим, хто підтримує мене у боротьбі із сигаретною залежністю.

Це буде щонайменше несправедливо не згадати тих, хто підтримує мене у боротьбі за незалежність від сигарет. До речі, вважаю, це має стосуватися абсолютно усіх сфер нашого життя. Сам завжди дотримуюсь принципу – "дякуй, коли на це заслуговують". Друзі, усього за тиждень я отримав десятки листів від вас, прочитав сотні відгуків у соціальних мережах та тут на сайті. Я не міг уявити, що тема залежності від куріння виявиться такою затребуваною, а кількість тих, хто бажає позбутися цієї звички – такою великою.

Тож нехай буде сьогодні день подяки. Подяки вам, друзі! Я хочу розмістити у сьогоднішньому дописі саме ваші відгуки, поради і історії того, що життя без цигарки буває!:) Саме такі дописи стали для мене головним стимулом. У перші дні, зізнаюсь, це ще була гра – цікаво, скільки протримаюсь і т.д. Сьогодні це вже справжня мета, якої я будь-що маю досягти – бути вільним від гидоти!

Отож, давайте знайомитись і радіти один за одного!

1. Михайло "День добрый! Тоже бросаю курить, правда, у меня без сигарет пошла уже 2-я неделя... Вчера прочитал в группе ТСН Ваш пост, понял, что не один такой) Давайте вместе бороться до победного. Буду рад общению и преодолению этого недуга!"

2. Аліна "Тепер-значно(!!!) рідше беру цигарку!!!Кожного разу пригадую вас....Все частіше задумуюсь над тим, щоб кинути....назавжди. Думаю,що зможу"

3. Володимир "Самое главное, на мой скромный взгляд, перестать воспринимать это как борьбу, на самом деле ее нет, все в голове. Успехов вам, и не верьте никому, что это невозможно!"

4. Віра "Месяц не курю.Ощущения супер! Желаю удачи и сил! Все получится)"

5. Роман "Головне пам'ятати, що жага до куріння триває лише кілька секунд (рецидив), потім настає ремісія, весь інший час просто працює твоя пам'ять про цю згубну "насолоду". З кожним днем, проміжок між рецидивами (потягом до куріння) зростатиме в часі, а ремісії ставатимуть довшими. Тримайся."

6. Амара "Це зробити дуже легко!!! Все у нас в голові!!! Всі залежності!!! Уяви, що залежність – це така собі чупакабраJ,  а мозок - це велика сила !!! Хіба може та Велика сила підкорятися якійсь чупакабрі;))??!?! Я точно так кидала палити!"

7. Віталій "Ваня, я курил 10 лет, 2 года уже не курю. Проснулся утром и все, надоело… Поддержки не жди, а вспоминай вонь из рта, напоминающую дерьмо по утрам или стоящего рядом вонючего человека после сигаретки, от чего хочется блевать. Бросай курить и вперед на лыжи."

8. Володимир "Нужно повернуть мозг на 180 градусов. Это сложно. Поможет занятие или увлечение совершенно незнакомым для вас предметом. Чтобы место в голове заняло ту нишу, где были сигареты. И это тоже не так просто, но практически возможно. Главное, чтобы увлечение или предмет были совершенно безвредны для вас и вашего здоровья."

9. Олександр "Ваня, запишись на восхождение на Казбек или Эльбрус! Я тебе обещаю, что уже на высоте 4000 метров ты сам выбросишь сигареты!)) А на 5000 ты будешь себя проклинать, что вообще начал курить!)) Удачи тебе, держись) это таки гадость..."

10. Тетяна "Як людина, яка курила по пачці щодня і кинула за один день, скажу, що кинути курити досить легко. Просто вирішуєш, що воно тобі не треба, і все."

11. Зінаїда "В першу чергу, чого б це не стосувалось, треба пообіцяти самому собі, це Ваше здоров"я, Ваше життя!!!! Можливо,Ваш щоденний звіт надихне ще когось, цим самим Ви заодно зробите гарну справу!"

12. Олександр "Ваня, когда ты сделаешь попытку "бросить курить", ты столкнешься с демоном, который сидит в тебе. У него много проявлений. Один из них - Компромис (ну... одну же под кофе с утра можно, это же что бы проснуться и все). Другой - Страх, это когда ты сталкиваешься с неизвестностью. Например, как бороться со стрессом или как убить 5 минут, ведь раньше я просто поджигал сигарету, а сейчас? Еще есть – Физиологическоеощущение, это приятное чувство наполненности легких, легкое щекотание в горле, привычка психопатов держать что-то в руках (сигаретку?). Можно вспомнить про Фэйк - я не могу заснуть, проснуться, покакать, вести машину, сосредоточиться, если не покурю. Ну и Философ, мать его. О, какой смысл бросать, если все равно умрешь? Есть еще самый хитрый и подлый лик - Заменитель. Тут на сколько хватит фантазии: дорогие сигары (редко и круто), трубка (изысканно и оригинально), кальян (вкусно и по восточному), электронная сигарета - это отдельный разговор (если чо, звони!). Такшто Вань, готовься к полномасштабной войне с самим собой. З.Ы. там еще есть всякакя раздражительность и т.д., но то такое."

13. Олена "Дати словонайкращий метод кинути палити. Так кинув мій чоловік. Курив з дитинства. Всім, кого бачив, давав слово. І це спрацювало. Тому що незручно було курити, як пообіцяв. Було дуже важко... Він змінився. Спочатку дуже агресивно на все реагував. Все дратувало. Але за 2-3 тижні звик,і поступово забув, що він курив)). От вже 5 років, як не палить. Хоча зізнається, що деколи тягне. Уникає компаній, де курять. Каже: так легше."

14. Олеся "У меня 1 июня будет два года, как не курю. И я считаю, это лучшее решение, которое я приняла в своей жизни! Даже не верится, что курила так много лет)) Это очень легко на самом деле и даже кайфово, если ты реально к этому готов!"

15. Юлія "Я, як і багато дітей 90-х, почала курити у 17. І дуже швидко звикла так, що викурювала пачку за день. І все мені подобалось, і ніяких кашлів ранкових не було, і все в курінні було в кайф. І так минуло 12 років, жодного разу не кидала курити. Навіть коли такі думки в мене з'являлись, думала, що людині, яка курить вже 12 років по пачці в день, це нереально. Аж раптом зустріла знайомого, з яким ми в питанні куріння мали дуже багато спільного, і дізналась, що він кинув курити, і вже на той момент 2 місяці не курив. Для мене це був справжній шок. Виявляється, навіть затяті курці здатні обходитись без цигарок. Я була настільки здивована, що з переляку сказала, що я б теж хотіла колись кинути, а він, молодець такий, каже, а навіщо колись, якщо хочеш, то роби це прямо зараз, а я кажу, що не планувала, треба підготуватись, а він, знову мені "Що, слабо?". А я "Та ні, не в тому річ... А він знову: "Якщо не слабо, то докури цю цигарку і кидай!". А мене "на слабо" не візьмешь )))) Я докурила і кинула. І вже майже 11 років.
І жодного дня я про це не пожалкувала. Декілька порад від людини, в якої з цигаркою було пов'язано багато вперше: перша рюмка водки, перший секс, перша закордонна подорож, перші кроки в бізнесі, перше авто, перше весілля і багато-багато вперше:

1. Якщо вирішили кинути, то робіть то НАЗАВЖДИ !!!
2. Обов'язково знайдіть собі замінник куріння, і буде добре, якщо то буде не їжа (бо я набрала 10 кг за 3 місяці).
3. В житті НЕМА ситуацій, які б вартували почати курити знову.
4. І ще я сказала всім своїм друзям і знайомим (тоді ще не було соцмереж), що дозволяю їм просити від мене все, що завгодно, без обмежень, якщо вони хоч раз побачать, що я палю. Дозвіл діє на все моє життя.))))
Але після того, як я кинула курити, я зрозуміла, що в житті нема нічого такого, що б я не змогла зробити!!! І курити 12 років вартувало того усвідомлення.)))
Бажаю успіхів!!!"

16. Дмитро "Не потрібно шукати жодних аналогів, як то електронні сигарети, чи щось інше. Також не потрібно намагатися замінити сигарету, наприклад, цукерками тощо. Ви маєте зрозуміти, що ви вже кинули палити! Ви кинули рівно тоді, коли скурили свою останню сигарету. Фізична залежність від нікотину проходить через 3-5 днів, і то, вона настільки не значна, що майже не відчувається. За ознаками вона дуже схожа на відчуття голоду. Найстрашніше - це залежність психологічна, яка жодним чином не впливає на Ваші фізичні відчуття. І ця психологічна залежність у Вас в голові, і при правильному підході вона проходить всього через 20-25 днів. Дуже рекомендую прочитати Аллена Карра "Легкий способ бросить курить". Я кинув палити півроку тому, 17 липня. Це була моя третя спроба кинути палити. І якщо перші два рази процес кидання був реальною мукою,  то на третій раз все пройшло настільки легко, що я навіть досі не можу повірити в це. Успіхів Вам! При правильному психологічному настрою все пройде дуже легко!!!"

17. Ярослав "Я би не радив сприймати це випробування як марафон, оскільки у кожного марафону є фініш, а тут фініш (повне подолання залежності) якщо і буде, то зрозуміти, коли цей день настав, буде непросто. Краще сприймати як фініш останню сигарету, а марафон (час паління) уже пройдено. Попереду нове життя - без залежності, ось і все! А от перехідний період, який може тривати місяцями, а у когось навіть роками, все одно потрібно пройти. Крім того, з кожним днем/тижнем/місяцем долати його буде все легше..."

18. Shutyi "Деякі пишуть, що підколи і тролінг друзів був одним зі стимулів кинути палити (як і у вашому випадку, Іване, наскільки я зрозумів), а в мене вийшло навпаки, на мою превелику радість, біля мене було декілька друзів, які вірили, що в мене все вийде з першого разу. Саме їхня віра давала мені стимул не зірватись та не розчарувати їх. І в мене вийшло. Альтернативою цьому в мене були розмови з ними: по телефону, при зустрічі, як вони мені казали: "Краще подзвони мені і випусти пару, аніж закури". І дійсно, нерви давали збій. Я сам по собі дуже спокійна людина, але в перший тиждень я був сам не свій, постійно розгніваний без причини, нервовий, у стані депресії. Нічого не приносило радість. Але я витримав, все це відійшло на другий план. Почав ходити до басейну, за чашкою кави почав надавати перевагу книжкам, а не цигаркам, сконцентрувався на власному здоров'ї та саморозвитку. Висновок вивів для себе такий: позбуваючись однієї негативної звички, ми набуваємо декілька беззаперечно позитивних нововведень для нас і нашого здоров'я. Ось пройшло майже чотири місяці з моєї останньої цигарки, я майже не відчуваю ніякої спокуси до них. Сподіваюсь, і ви знайдете свій 100%-й метод боротьби, який буде приглушувати ваш потяг до цигарок, що знайдете свою точку опори, альтернативу. Як і кажу, буду слідкувати за вашим блогом й надалі. Нехай щастить ;)"

19. "1_доллар_за 150_рублей" "Я давно бросил. Я сделал вывод, что когда мы уделяем слишком большое внимание своему состоянию, когда усилием воли не отгоняем мысли от сигарет, когда жалеем себя, думая о себе, как о страдальце, то высок риск сорваться. Слишком много чести - думать о сигаретах, как о чем-то серьезном. Нужно внушить себе, что это ерунда и пустая забава, плюнуть и забыть, даже если мозг просит.... нервозозность и чувство физической неудовлетворенности....

20. Галина "Іван читаю кожного дня Ваш блог, дуже цікаво переживати ці емоції знову. Я вже не курю три роки, хочу сказати Вам дійсно щирі слова підтримки. Повірте, пройде якихось два, три тижні, може, місяць і Ви забудете про це дике бажання знову закурити. Минуть напади голоду, мине нервозність і інші нав'язані підсвідомістю симптоми. Основне, що життя стає вільним без цієї жахливої звички. Особисто я кидала за допомогою книги Алена Карра, вона допомагає, але повинно бути дійсно справжнє бажання покинути палити. Я бажаю Вам швидше забути про сигарети і вільно жити. Я надіюся, що Ваша сила волі витримає, і "тримаю за Вас кулаки"."

21. Наталія "Вражає те, що за сотні кілометрів є люди, які знаходяться в такій самій ситуації, що і ти… Щодо нервозності, то я згодна повністю – в деякі моменти дратує все і всі! Особливо зараз, коли на роботі карантин, і ти весь час вдома, не знаєш, чим себе зайняти. В ці моменти згадуєш про цигарку, як би було б добре сісти та покурити, заспокоїти нерви… Але одразу стає шкода тих днів, коли ти був без цигарки! Тому я одразу сідаю пити чай, коли з чимось солодким, а коли і без. Хочу сказати – тримайтесь, дратівливість з часом стане меншою, головне – не сидіть без діла та не спрямовуйте думки до цигарок."

Друзі, це далеко не всі ваші листи і ваші коментарі. Сьогоднішнім дописом я намагався вкотре продемонструвати, що ви не одні у своїй боротьбі, що кинути курити – реально і нас БАГАТО!

P.S.: Дякую усім за кожне слово підтримки! І маю пропозицію: давайте проголосуємо за найкращий на ваш погляд коментар чи пораду. Для цього просто вкажіть номер, під яким відгук розміщений у блозі. Тій людині обіцяю сюрприз! Висловитись про підтримку пропоную тут, в коментарях. Також пропоную завтрашній день залишити на голосування, а його підсумки підіб'ємо в середу - заразом із підсумками мого тижня без сигерат. Буде цікаво!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: