Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я кидаю курити. Перша доба незалежності

Сьогоднішній ранок я б назвав поки що найбільшим випробуванням - за 12 років він був першим без цигарки.

Звісно, незалежністю це назвати ще важко, але за 12 років стажу курця – це найбільше моє досягнення. Доба без цигарки! До цього рекорд – 14 годин. І то, якщо чесно, вимушений – через тривалий переліт.

Ну що сказати про свої перші відчуття – важко. Навіть, ні – страшенно важко! Знаєте, що я сьогодні вночі робив? Шукав цигарки. О пів на третю мені чомусь надумалось, що в рюкзаку залишилась ще одна пачка. Я просто про неї забув. Я шукав. Довго обмацував кожну шпарину, кожну кишеню. Не знаю, чи стало б мені набагато легше, якби я таки знайшов цигарки в рюкзаку… В будь-якому разі це питання лишається відкритим – бо там нічого не було. Зате я зміг заснути. Мовляв, обнишпорив усе, совість чиста.

Учорашній день був дещо легший. Усе ж на ентузіазмі і адреналіні. Я ж кидаю курити! Ось навіть блог завів. Тепер не відкараскаюсь! Та й здавалось усе набагато простішим. Усе ж учорашній ранок я ще починав з цигаркою. Останньою…

Перше сильне бажання відчув десь ближче до вечора. Думки, думки…. Їх було багато і кожна так чи інакше зводилась до єдиного – сигарети і того, наскільки мені хочеться закурити. А коли вирішив відволіктись переглядом фільму, знаєте, на якій фразі я вимкнув телевізор? Я навіть записав. Це діалог з фільму: - Мы, курильщики, изгои. - Я не доверяю тем, кто не курит. - Да, они слишком самовлюбленные….

Тож телевізор я залишив в спокої, натомість вирішив пройтися вулицею, подихати свіжим повітрям. Тут також не все просто. На виході з будинку мене зустрів сусід: "Закурить не найдется?". Відповів, що закінчились…

Я довго гуляв, просто ходив і дихав свіжим повітрям. Думки всі ті самі. Знайшов собі забаву. Не знаю, чи всім, хто кидає курити, лізе таке в голову, але я ж пообіцяв ділитися з вами усіма відчуттями… Так от, забава полягала в підрахунку курців, що зустрінуться мені дорогою до наступного кварталу. Це десь метрів триста. Я зустрічав мамочок з цигарками, чоловіків, дорослих, підлітків. Бачив і зовсім дитя років 12-ти. Крутився біля ятки з цигарками, питав перехожих, чи не куплять цигарки. Зарікався, що не йому – мовляв, батько попросив. Друзі, 79 людей. На триста метрів надуманої мною дистанції я зустрів 79 курців! Тих, хто безпосередньо курив при мені. Дивне відчуття – я і радів за них, бо ж вони палять, їм, мабуть, від того добре, і водночас гнівався, бо вони палять, і їм, знову ж таки, мабуть, від того добре.

З таким новим відкриттям для себе повернувся додому. Вирішив, що попільничці на балконі вже не місце. Викинув її. У глибині душі, звісно, розумів – насправді для того, аби не муляла око.

Почав перечитувати ваші коментарі. У "Фейсбуці", безпосередньо тут, на сайті, під блогом. Було приємно. Дуже багато слів підтримки. Щирих. Типу, "молодець", "кидай", "ми з тобою", "тримайся, друже". Найбільше звертав увагу на поради тих, хто вже кинув курити. Скажу чесно, слова саме їх мене підтримували найбільше. Починаєш розуміти, що не сам на сам зі своєю залежністю. Вона зборима. Ось скільки людей, кинули, і живі-здорові… Круто і те, що дехто з вас таки відгукнувся і почав зі мною цей марафон. Від цього також легше. Я з кожним з вас! Ще було багато порад щодо різних народних засобів, ліків, пропонували навіть закодуватись. Відповім чесно – поки не хочу! Пообіцяв собі, що саме сила волі має стати у моїй боротьбі ключовою. Поки тримаюсь, і вірю, що тримаються і ті, хто кидає зі мною разом.

Сьогоднішній ранок я б назвав поки найбільшим випробуванням. Він був без цигарки. Вперше за 12 років! Хоча зробив для себе і в певній мірі відкриття – кава без цигарки не така вже й гидотна… А ще сьогодні йду після роботи в тренажерку. Думаю, допоможе відволіктись. Принаймні, дуже не це сподіваюсь.

P.S.: Дуже цікаво, як пройшла ваша перша доба. Новим історіям про те, хто і як кинув курити, також радітиму! Читаю кожен коментар! Тримаймось!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції