Як правильно повернути форму після зими

Думаєте про дієти та спорт до знесилення, аби позбутись "зимових" кіло? Зупиніться, інакше і невдачі зазнаєте, і здоров'я підірвете.

Весна — це час, коли хочеться змін. Хочеться оновлень у кращий бік — якщо не в житті, то хоча б у зовнішньому вигляді. А результату бажано швидкого... І понеслося — експрес-дієти, таблетки для схуднення, голодування, спорт до знесилення. Я раджу не кидатися в крайнощі. Саме вони — причина невдач.

Ви ж не вперше у житті вирішуєте, що потрібно подумати про здоров'я? Тому зупиніться і зважте ось на що.

1. Харчування взимку, якщо ви погладшали, було стресовим. Продукти, які ви їли, навряд чи містили весь набір корисних вітамінів і мінералів. А відсутність регулярних фізичних навантажень послабила серцевий м'яз. На такому тлі обмеження харчування — дієта, — може принести тільки шкоду організму, спровокувати загострення хронічних захворювань або появу нових.

2. Я хочу порадити, як перейти на здорове харчування. Що робимо? Перший крок до мрії — перегляньте своє харчування. Приберіть все шкідливе з раціону, а корисні продукти поділіть на 3-4 прийоми... і занурюємося в спорт: крок за кроком. Починаємо робити ранкову зарядку, підніматися без ліфта на 3-4 поверх. 

3. Вносимо оновлення в своє нове життя поступово, дозовано, не одразу — ось головне правило. Тоді вони проходитимуть без стресу, а ваші зусилля будуть зрозумілими і комфортними для вас. І вам все вдасться!

4. Ставте реальну мету, наприклад, схуднути за 3 місяці здорового харчування і вправ на 3-4 кг та зберігати досягнену вагу. Тоді нові звички непомітно стануть вашими вже назавжди. 

5. Зробіть, нарешті, це вашим способом життя. Відтак не доведеться весь час худнути до будь-якої дати чи сезону.

Всім здорової, смачної і продуктивної весни!

Оригінал

Залиште свій коментар

Новини партнерів