Як прийти до тями після свят

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо вам важко повернутися до звичного ритму, треба допомогти організму правильними продуктами.

Великдень вже минув, хоча паски і шинки ще треба доїсти. Проте попереду чимало свят, та й літо прийшло несподівано, тому необхідно терміново стати стрункою, як берізка. На допомогу одразу приходить Інтернет з неймовірними дієтами, порадами пити більше води та робити так звані розвантажувальні дні.

А чи корисні вони взагалі? Так, але з розумінням справи та індивідуальним підходом. Оскільки не все, що добре для однієї людини, може виявитися настільки ж корисним для іншої.

Отже, щоб повернутися до форми, яку ми мали напередодні будь-якого свята, і загалом прийти до тями, треба ввести до раціону більше клітковини — овочів (свіжих чи відварених), ягід, насіння льону, гречки та вівсяних висівок. Клітковина зменшує контакт токсинів з кишечною стінкою та знижує їхню здатність проникати у кров. Не забувайте і про пребіотики — компоненти їжі та напоїв, що "прицільно" живлять корисну кишечну мікрофлору. Вони містяться у топінамбурі, артишоках та цикорії.

Додайте сульфорафану — цей дивовижний компонент, що входить до складу хрестоцвітих (всі види капусти, рукола), стимулює утворення в печінці дуже важливих ферментів, необхідних для повноцінного процесу всіх фаз детоксикації. Особливо багатою на сульфорафан є сира броколі, тому варто їсти одне-два її суцвіття на день.

Спермідин цитрусових — важлива речовина, яка стимулює процес аутофагії — очищення клітин від так званого "клітинного сміття". Для цього достатньо вживати один будь-який цитрусовий фрукт на день.

Пробіотики — кисломолочні напої з живими біфідобактеріями сприятимуть відновленню кишечної мікробіоти — царства мікроорганізмів, що населяють кишечник та впливають на всі процеси обміну речовин, а також на самопочуття, настрій та пам'ять.

Вода в ці дні повинна бути на столі в ролі основного продукту. Хоча можна "розбавити" її панування чашкою кави та зеленого чаю — все. Жодних компотів, нектарів та навіть фруктових соків.

І, звичайно, пам'ятайте, що усі ці поради не варто поєднувати із вживанням смажених котлет та шматочків наполеону, оскільки тоді результату годі чекати.

Оригинал

Присоединяйтесь также к группе ТСН.Блоги на facebook и следите за обновлениями раздела! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції