Яка кава у вашій чашці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб цей ароматний напій був корисним, крім помірності у вживанні, необхідно також правильно вибрати та приготувати її.

Сьогодні я хочу присвятити кілька слів каві. Напевно у багатьох цього ранку перша чашка була саме з цим напоєм, адже він, крім приємного смаку і аромату, дає заряд енергії.

До вживання кави потрібно підходити за правилом — "Все добре в міру". А щоб кава була корисною, крім помірності у вживанні, необхідно також правильно вибрати та приготувати її.

ЯКУ КАВУ ВИБРАТИ

Краще купувати каву в зернах. Мелена втрачає частину свого аромату, тому найсмачніша буде подрібнена безпосередньо перед заварюванням.

Уникайте розчинної, яку отримують у результаті складних промислових процесів. Для її виробництва можуть використовуватися не кращі зерна. Найгірша кава типу — 3 в 1 або розчинний капучино в пакетах. Там міститься багато цукру, шкідливих жирів та емульгаторів. Та й підсилювачі смаку і запаху, які додають до такої кави, можуть негативно відбитися на роботі печінки.

Натуральна ж кава для печінки не тільки не шкідлива, а в розумних кількостях корисна. Цю користь визначають наявність гіркоти і антиоксидантів у зернах. Але слід згадати про те, що молоко і вершки, додані до кави, знижують активність антиоксидантів, ускладнюють їхнє засвоєння організмом.

Уникайте популярного виду приготування — заливання окропом, тобто з кавовою гущею, що плаває. У такому напої багато дітерпенів — кафестолу і кахвеолу. Ці хімічні сполуки можуть підвищувати рівень "поганого" холестерину в крові і негативно відбиватися на роботі печінки.

Кава, кавові зерна
pixabay.com

Найефективніше убезпечити себе від кахвеолу і кафестолу допомагають паперові фільтри, до напою через них без перешкод проходять цінні для здоров'я поліфеноли — антиоксиданти, що містяться у кавових зернах.

Не кип'ятіть каву, так вона втрачає не тільки смак, але і користь. З неї виділяється більше шкідливих речовин, особливо з кави дрібного помелу, а ще руйнуються ефірні олії з корисними антиоксидантами.

Скло і якісна нержавійна сталь — найбезпечніші, нетоксичні матеріали. Використовуйте їх під час заварювання кави.

КОЛИ ПИТИ КАВУ

Не пийте натщесерце, вона подразнює слизову шлунка. Не вживайте каву зі стравами, у яких є м'ясо та інші продукти, що містять залізо, бо вона може завадити засвоєнню цього елемента.

Пийте каву, насолоджуйтеся нею і не забувайте про шкоду надмірності та користь помірності.

Будьте здорові!

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції