Як лишатись красивою в будь-якому віці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Краса вимагає знань та бажання втілювати їх у життя — інакше мати чудовий вигляд не вийде у жодної жінки.

Жінки завжди хотіли бути красунями, а у наш час — особливо. А краса, як відомо, вимагає знань і бажання реалізовувати їх на практиці. Знань про роботу організму і його потреби, бажання бути здоровою і залишатись красивою в будь-якому віці.

Тому є декілька "китів", на яких тримається вся ця краса — постійний рух (щоденний!), харчування, яке впливає позитивно на роботу гормонів, відсутність шкідливих звичок (куріння та вживання алкоголю), а також більше сну, радісних емоцій та обіймів.

РУХ

Якщо ми усвідомимо і засвоїмо один важливий момент — додамо собі декілька щасливих років. А саме — рухатись ми маємо постійно: ходити сходами, присідати, качати прес, стояти у планці, ходити, бігати чи танцювати, але більша частина нашого дня має бути не в сидінні, а саме в русі!

Бо так вже якось вкорінилося в наших головах, що рух — це виключно спортзал! Ні! Є дослідження, які показують: якщо ми, жінки, сидимо протягом 6 годин, то ризик смерті підвищується аж на 40%! (у чоловіків цей показник майже вдвічі нижчий).

Навіть якщо ми ходимо до спортзалу, але сидимо по 6 годин (офісний планктон), ми ризикуємо отримати якусь хворобу, яка відбере у нас найцінніше — наше життя. Тому вставайте, присідайте, віджимайтеся від підвіконня. Так! Прямо на роботі. Ваше здоров'я важливіше за будь-яку роботу!

Корисні лайфхаки:

  • зробіть планку вранці після сну (30 секунд) та ввечері перед сном (1 хв).
  • перед душем зробіть 25 присідань (пам'ятайте, що присідання мають бути у щодня).
Рух, дівчина, для блогів
pixabay.com

ХАРЧУВАННЯ

1️. Багато клітковини. Вона зберігає всі органи у хорошому стані, через різні механізми: "годує" мікрофлору кишківника і не дає можливості токсинам та шкідливим речовинам потрапити в кров; захищає мозок та нервову систему від запалень та дегенерації. Клітковина — це всі рослинні продукти.

2️. Омега-3 жирні кислоти. Рибні та рослинні — вони захищають клітини від запалень та мутацій, покращують роботу мозку. Морські водорості, риб'ячий жир, горіхи, насіння льону.

3️. Лігнани. Це сполуки, які позитивно впливають на баланс двох важливих жіночих гормонів — естрогенів та прогестерону, як у молодому віці, так і в період продовженої молодості — перименопаузи та менопаузи. Вони захищають нас від коливань настрою, депресії, безсоння та інших не найкращих емоцій та станів. Насіння краще добре подрібнити та залити теплою водою, а як немає часу, то і ціле буде добре.

4️. Хрестоцвіті. Це різні сорти капусти, редьки, редису, а також рукола. Крім того, що капуста посилює здатність печінки до детоксикації та виведення токсинів, запобігає розвитку атеросклерозу та стрибків цукру в крові, але і має супердію — допомагає збалансувати естрогени та прогестерон, розбалансування яких відбувається під час перименопаузи та менопаузи. Тому капуста всіх сортів — це корисно. Капусту можна потерти на великій тертці.

5. Білок. З віком ми все інтенсивніше втрачаємо м'язову масу і не лише: менше виробляється імунних клітин, ферментів для засвоєння їжі, тому білок є постачальником "будівельних білків", тобто амінокислот. Дуже якісним джерелом білка є бобові, насамперед, це сочевиця і маш — вони засвоюються легко і не дають здуття, але для цього їх потрібно проварити так, щоб аж розварилися.

Здорова їжа, для блогів
pixabay.com

6. Мононенасичені жири. Це, насамперед, оливкова олія. Вона має протизапальні властивості, оздоровлює серце та судини.

7. Ягоди. Різні і бажано щодня. Багаті на поліфеноли, вони лікують та відновлюють судини всіх калібрів, зокрема, головного мозку та серця. Не дають їм запалюватися та бути обліпленими атеросклеротичними бляшками. Крім того, поліфеноли сприяють росту найкорисніших представників мікрофлори кишківника, а це — гарний настрій, багато енергії та захист від сили-силенної хвороб.

ВІДМОВА ВІД КУРІННЯ ТА АЛКОГОЛЮ

Чим швидше ви це зробите, тим більше бонусів для здоров'я одержите.

СОН

Спати треба стільки, щоб висипатися. Всі інші потреби слід "підганяти" під цю важливу потребу.

ОБІЙМИ ТА ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ

Обнімайте всіх, кого можете, котиків та песиків також — це додає років життя.

Бути богинею зовсім не просто, але ж як приємно! А тепер усміхніться і йдіть когось обніміть.

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції