Злим ласунам присвячується

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди часто намагаються поліпшити настрій за допомогою солодощів, але насправді лише погіршують проблему.

Майже у всіх ласунів та людей зі схильністю до зайвої ваги є дефіцит тіаміну (В1) — першого у списку восьми вітамінів групи В. Однією з причин цього дефіциту є надмірне споживання простих вуглеводів (цукру, солодощів, білого борошна, білого хліба, очищеного рису), алкоголю та кави.

За гіповітамінозу В1 в клітинах накопичуються недоокислені продукти, які токсично діють на центральну нервову систему. Тіамін напряму впливає на роботу нервових клітин, оскільки необхідний для синтезу одного з найважливіших нейромедіаторів — ацетилхоліну.

А порушення синтезу ацетилхоліну призводить до: дратівливості, розсіяної уваги, пригніченого настрою, плаксивості, безсоння, розумової та фізичної втоми, задишки навіть під час незначних фізичних навантажень, неприємних відчуттів у животі, закрепів (запорів).

ТОП-5 ДЖЕРЕЛ ТІАМІНУ:

  1. зелений горошок;
  2. стручкова квасоля;
  3. квасоля;
  4. свинина (нежирна);
  5. горіхи.

Тому хоча би двічі на тиждень додавайте до раціону страви із зеленого горошку. Зведіть до мінімуму все солодке і ваша власна мікрофлора буде не лише краще засвоювати тіамін із їжі, але й синтезуватиме його сама. Харчуйтеся різноманітно — це допоможе суттєво знизити ризики багатьох проблем зі здоров'ям та стане запорукою хорошого настрою.

Стручкова квасоля, для блогів
pixabay.com

ПОТРЕБА В ТІАМІНІ ЗРОСТАЄ:

  • взимку;
  • у тих, хто фізично активний;
  • у вагітних та жінок, які годують грудьми;
  • за підвищеного рівня цукру та цукровому діабеті 2 типу;
  • після різних інфекцій та лікування антибіотиками.

Будьте здорові, щасливі, радісні, бо життя дарує таку можливість.

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції