Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Треба об'єднуватись та брати владу в свої руки

Відкритим залишається питання до тих, хто привів тимошенківську бригаду до влади: чи готові ви не зупинятись, не піддаватись розчаруванню та пам'ятати, що загинули люди?

Операція "Зміна одного ОЗУ на інше ОЗУ" сягнула проміжних результатів. Що ми маємо наразі?

Майдан привів до влади олігархів, які його й розпочали (давайте згадаємо того ж Луценка, який назвав Майдан "бунтом олігархів", а потім став одним з його очільників та ще й зараз претендує на посаду голови КМДА) та вміло каналізували справедливий народний гнів у вигідне для себе русло.

Разом з олігархами до влади повернулась їхні улюблені ОЗУ (організоване злочинне угрупування) – БЮТ та "Свобода".

І цих від влади вдасться усунути хіба що напалмом. Втім, за свого часу усунути ОЗУ "БЮТ" змогло усунути лише ОЗУ "Люкс", замасковане під Партію регіонів, жалюгідні останки якої 15 березня спробують якось врятувати те, що залишилось у них через жадібність та недалекоглядність Януковича та його синів разом з Пшонками.

Бо народний гнів, за фактом, спровокували дії саме синків Януковича та Пшонки – Сашка та Артема – а також вмілого зрадника Андрія Портнова, який "юридично" обслуговував їхні шалені апетити. Іншим же з "Люксу", в тому числі Ахматову, не вистачило звичайного чоловічого характеру, щоб зупинити молодняк, хворий на фінансову булімію.

Бютівці та свободівці зараз, відчувши смак повної влади, крутять схеми, завдяки яким вони сподіваються, що зможуть не проводити вибори до Верховної Ради, аби було більше часу на реприватизацію та передерибан колишнього майна "люксівців". Регіоналам, за великим рахунком, не залишається нічого іншого, як відкупитися від нових узурпаторів. Але це обійдеться їм у велику копійчину. А тих, хто не відкупиться, або посадять, або просто вб'ють – це зараз просто, як ніколи.

А громадськість? Яка громадськість? Нова "злочинна панда", якщо її знову не знесуть, зробить все, навіть неможливе, щоб не допустити до керма нікого з притомних громадян. Бо громадяни зробили своє діло, громадяни можуть йти по хатах та рабськи працювати на нових господарів, попередньо здавши зброю.

І не буде ані зняття виборчих бар'єрів, ані відновлення чи то пак фактично створення "з нуля" місцевого самоврядування, ані відкритих кадастрів, реєстрів та бюджетів – забудьте!!! Бо БЮТ та "Свобода" - це значно сумніше, ніж десять Партій регіонів разом узятих, і скоро, дуже скоро в цьому наочно переконаються навіть найнаївніші та найдовірливіші.

Відкритим залишається питання до тих, хто привів тимошенківську бригаду до влади: чи готові ви не зупинятись, не піддаватись розчаруванню та пам'ятати, що загинули люди? Зараз треба робити ставку не на якісь там нові обличчя, а на нові правила гри. Зовсім нові. Задля цього всім громадянам, хто ще при свідомості, треба об'єднуватись та прориватись до влади хоча б і з кулеметами.

Лише так ми зможемо разом взяти процеси в свої руки і нарешті змінити правила гри з "дерибану-передерибану" на цивілізаційну громадянську угоду, в якій для кожного є місце, де дійсно існують права і свободи.

ЗІ. Ну і бонусом - пара слів про профанацію, яка називається "люстрація" .

Продовжую наполягати, що формальні критерії люстрації суддів прописати ТЕХНІЧНО НЕМОЖЛИВО, а вся ця епопея з люстрацією Є ОКОЗАМИЛЮВАННЯМ ДЛЯ НАЇВНИХ ТА ДОВІРЛИВИХ та переслідує такі цілі:

1) витягнути хабарі з суддів "за успішне проходження люстрації";

2) звільнити місця суддів відверто одіозних - в очах непросунутої емоційної публіки, звісно - та продати їх подорожче новим бажаючим обійняти суддівські посади;

3) дискредитувати тих, хто проводитиме люстрацію, та саму ідею люстрації як таку.

Головне питання до "люстраторів" залишається незмінним: то почому відкупилися судді господарських судів, які під люстрацію чомусь не підпадають, хоча це саме вони легітимізували дерибан на мільярди доларів та самі завдяки цьому масово стали мільйонерами?!

А Лавринович? Це ж взагалі ісчадіє ада, провина якого в тому, що коїться в Україні, хіба не найбільша!

Так отож :(

P.S. У зв'язку з тимчасовою відсутністю можливості коментувати на сайті приходьте на мою сторінку у Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції