Один комплект форми - на півроку. Два - вже порушення

Дата публікації
Перегляди
1787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один комплект форми - на півроку. Два - вже порушення

Того, хто придумав цю норму, треба одягнути в його "бріоні" на півроку і змусити ходити весь тиждень, не звертаючи увагу на сморід.

День 14-й

Сьогодні приїжджало Громадське. Писали інтерв'ю з Олегом Мікацом.

Говорили серед іншого про те, що солдатам на навчанні потрібні два комплекти форми. Він сказав, що не може дати два комплекти, бо за нормами - 1 комплект раз на півроку. Якщо дасть більше (навіть якщо два комплекти одразу на рік), то це вже порушення і причина для службових перевірок і всякого такого. Того, хто придумав цю норму, треба одягнути в його "бріоні" на півроку і змусити ввечері його прати, ніч сушити, щоб зранку знову можна було одягнути. Або ходити весь тиждень і старатись не звертати увагу на сморід. Ясно, що хто має гроші - купує собі другу форму сам. А хто не має? Ну то таке. Може, перепишуть норми.

І ще - дякую Громадському, що привезли журнали. Вони вже пройшли тут багато рук. Читати хоче багато солдатів.

Штани

Штани відніс у майстерню. Виявилось, що вона тут є. Ремонтують українську форму безкоштовно. Заніс о 14-й, забрав о 17-й. Зашито ідеально. Приємна жіночка у майстерні (забув спитати ім'я) розповіла, що штани з такою проблемою, як у мене (діркою між ногами) їй приносять найчастіше.

Машинки, на яких ремонтують нам одяг

Кімната

А ще я вам сфотографував кімнату, в якій ми живемо, тумбочку, в яких наші речі і табуретку, на якій наші речі лежать.

Тумбочка

Стілець

А ще є подушка. На якій грибок. Який не видно на чорній подушці, але добре видно на білій наволочці. Подушка набита чимось типу обрізків товстої тканини. Це на дотик. Чим насправді - не знаю.

Наша кімната. Від спортзалу тут ще залишились мішок для биття, шведська стінка і перчатки

Вечеря: знову черга

Прийшли о 19:31 під їдальню, я сів їсти 19:58. Стояв десь ближче до кінця роти. Вийшов з їдальні о 20:13. Поговорив з черговими. Вони кажуть, що коли всі роти приходять їсти в їдальню, то найважче уникнути черги. Черги немає, коли якась рота їсть на полігоні між стрільбами. Тоді легше.

Черга в їдальню

Фінанси

Нам тут почали видавати і оформляти картки зарплатні.

Але ніхто толком не може пояснити, кому і скільки заплатять. Ситуацію ускладнює те, що багато хто пробув кілька днів (як я) на одному полігоні, а потім потрапив у "Десну".

Чи може хтось або пояснити в коментарях, або скинути, де вже пояснено, скільки мають платити мобілізованому за один день? (Чи місяць).

Дякую.

Це все. Завтра підйом о 4-й ранку. Спішу лягти спати.

Добраніч

Прочитано офіцером по роботі з особовим складом (прізвище приховано) Деснянського гарнізону. До публікації дозволено.

Оригінал

Інші історії армійського життя Майкла Щура читайте тут.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація