Як підготуватися до оглядин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коли стосунки розвиваються і двоє людей планують спільне майбутнє, постає питання знайомства з потенційними родичами.

Пригадуєте своє перше знайомство з батьками вашого коханого чи коханої? Можливо, воно у вас ще попереду, але справа вже йде до того, що ось-ось доведеться справляти враження на потенційно майбутніх родичів?

А можливо, ви самі вже є тими "предками", яким незабаром доведеться прискіпливо оцінювати, кого ж привели у ваш дім син чи донька? Як би воно не було, але рано чи пізно, якщо стосунки розвиваються і двоє людей планують спільне майбутнє, постає питання знайомства з потенційними родичами і бажання справити якомога краще враження, адже від першої зустрічі багато що залежить.

ОТЖЕ, ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ, ЯКЩО ВАС ЧЕКАЮТЬ ОГЛЯДИНИ:

1. Заздалегідь зберіть інформацію про батьків свого обранця чи обраниці — чим вони захоплюються, що полюбляють, а що навпаки не переварюють та не сприймають, які правила в сім'ї, таким чином ви зможете побудувати для себе найбільш доцільну стратегію поведінки під час зустрічі.

2. Напередодні зустрічі підготуйтеся до важливих запитань про кар'єру, плани на майбутнє, погляди на життя, сімейні цінності, рівень достатку, серйозність намірів і т.д. Хочете ви цього чи ні, але ці або схожі питання будуть підійматися, бо батькам вашої коханої чи коханого важливо знати, з ким є їхня дитина, нехай навіть цій дитині вже давно за...

3. Поводьтеся природно і впевнено, не говоріть завченими фразами, не "розпускайте хвіст", не дофантазовуйте того, чого насправді немає. Такі речі лише відштовхують.

4. Стежте за своїм одягом та зовнішністю. Зупиніть вибір на повсякденних речах — акуратних і пристойних, цього буде цілком досить. Не перегніть палицю, намагаючись справити хороше враження, екстравагантні і вишукані речі краще залишіть для іншого випадку.

5. Попри хвилювання, підтримуйте себе в гарному настрої. Не варто сприймати ситуацію негативно і одразу чекати підступу. Знайомство з батьками підіймає стосунки на новий рівень. Готуючись до зустрічі, краще налаштовувати себе на позитивні зміни надалі.

6. Підготуйте маленький подарунок — не з порожніми ж руками йти в гості! Тим більше до потенційно можливих родичів. Коробка цукерок, торт, пляшка вина — традиційний набір для таких зустрічей, хоча, ви завжди можете проявити ініціативу і придумати щось креативне, але не занадто. Проте, найкращий варіант — уточніть у своєї другої половинки, що доцільніше всього приготувати на зустріч.

7. Спостерігайте. Крім того, що оцінюють вас, ви також складаєте своє враження про сім'ю свого обранця чи обраниці. Те, як побудовані взаємостосунки в родині, які особливості спілкування між батьками, які сімейні цінності — рано чи пізно буде мати вплив і на ваші взаємини з другою половинкою.

ЯКЩО НА ОГЛЯДИНИ ІДУТЬ ДО ВАС:

1. Якщо ви є батьками, діти яких ось-ось випурхнуть з гніздечка в доросле життя і вже самі готуються до створення власної сім'ї, візьміть собі за правило неупереджено ставитись до коханого чи коханої своєї дитини. Навіть, якщо ця людина не подобається вам, з якихось причин, намагайтеся цього не демонструвати одразу. Краще розпитайте про взаємостосунки в парі, наскільки щирими є почуття і серйозними наміри.

2. Не влаштовуйте "допиту", закидаючи друга чи подругу вашого сина чи доньки запитаннями, не провокуйте на якісь "слизькі" теми, щоб "підловити" на чомусь. Зрозуміло, що вам цікаво, кого ж привели у ваш дім, але не забувайте, що це також чиясь дитина, тому не робіть того, чого б ви ніколи не зробили стосовно вашої власної дитини.

3. Не розглядайте потенційного зятя чи невістку, як "крадія" вашої кровиночки. Ваші діти дорослішають і це нормально, що вони шукають собі супутника життя. Адже не завжди їм триматися за мамину спідницю. Ваше завдання — не критикувати чи прискіпливо оцінювати, а навчитися будувати стосунки з обранцем чи обраницею вашої дитини, навіть, якщо вам цей вибір не до душі.

4. Однозначно, ви можете висловити свою точку зору, але лише наодинці з власною дитиною, проте, залиште, будь ласка, право вирішувати за сином чи дочкою, адже це їхнє життя. Майте повагу до їхнього вибору. Діти не є вашою власністю і не зобов'язані відповідати вашим очікуванням.

5. Будьте доброзичливими та позитивними, пригадайте, врешті-решт, себе на оглядинах.

Бажаю вам приємного знайомства!

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції