Головні табу тантричного сексу

Навіть знання усіх тонкощів ритуалу не допоможе, якщо ви порушите ці табу.

Тантра прославляє секс і сексуальність, вона вчить, що фізичне задоволення, яке ви даєте партнеру, і є ключем до задоволення від сексу і від життя загалом. А це є тим єдиним, за допомогою чого ми можемо досягнути якоїсь особливої точки щастя.

Кожному хочеться інтимності, єдності і гармонії із партнером. Тантра допоможе вам знайти шлях для здійснення цього бажання. Перед тим, як розпочати тантричний ритуал, про який я вже писала раніше, ознайомтеся із головними табу тантричного сексу.

№1. Поспіх

Тантричний секс - це не забіг на коротку дистанцію і не контакт між партнерами, який триває 11 хвилин, які вирахував письменник Пауло Коельйо. Тантра більше схожа на сексуальний марафон. В ідеалі тантричний секс має тривати годинами: від двох і до десяти, бо інакше важко досягнути тієї єдності душі і тіла, яка є метою ритуалу. Тому не можна займатися тантричним сексом "нашвидкуруч", "для галочки" чи лише тому, що вас про це попросив партнер.

Намагайтеся виділити час для тантричного сексу хоча б раз на тиждень, укладіть своєрідну угоду із вашим партнером про комфортний для вас обох час і місце ритуалу.

№2. Гаджети

Із розвитком технологій, необхідністю завжди бути на зв'язку, гаджетами, ми часто забуваємо одне про одного. Нерідко вечір сучасних пар закінчується не пестощами, а втомленим "я тебе люблю, добраніч" після важкого робочого дня перед таким самим важким робочим днем завтра.

Підготуйте усе, аби ні телефон, ані комп'ютер вам не знадобились. Віддайте дітей батькам, собаку – подрузі (простіше кажучи, тим, кому ви можете повністю довіряти), і для початку просто побудьте разом, відчуйте, як це добре та затишно. А якщо ви забудете певну позицію для тантричного сексу і захочете щось підглянути, краще довіртеся своїй інтуїції і партнеру, а не Інтернету.

Також під час тантричного сексу забудьте про різноманітні вібратори, фалоімітатори та інші "штучки" із секс-шопу. Під час тантричного ритуалу є лише ви, ваш партнер, ваша оголеність та відкритість душ.

№3. Завищені очікування

Коли ви тільки починаєте свій шлях до пізнання тантричного сексу, ви маєте усвідомити, що цей шлях ви маєте пройти від початку до кінця із вашим партнером. Тому перш ніж розпочати початковий тантричний ритуал, ви маєте чітко уявляти, що саме від цього особливого сексу ви хочете отримати і чого ви очікуєте від вашого партнера. Не очікуйте забагато, не будуйте ілюзій і не поринайте у глибокі сексуальні фантазії.

№4. Думки про проблеми

"Треба заплати за квартиру", "нагодувати кішок", "подзвонити мамі", - якщо такі думки відвідують вашу голову під час тантричного сексу, то нічого у вас не вийде. Забудьте на час ритуалу про реальний світ (якщо це, звісно, не чайник на плиті), віддайтеся власним відчуттям, розчиніться у партнері, а не нагадуйте собі про купу незроблених справ. Займайтеся тантрою "тут і зараз".

Також не займайтеся тантричним сексом після сварки, у депресії, після важкого дня на роботі, бо вимушені ласки можуть тільки погіршити ваш емоційний стан, а не дати задоволення. Відволікайте себе і від яскравих журналів, важких книг, фільмів та усього, що може дати негативні емоції.

№5. Секс напередодні

Утримайтеся від сексу хоча б дві доби перед тантричним ритуалом, і тоді навіть прелюдія підніме вас до незвіданих раніше висот насолоди.

Тантра - це вчення про шлях досягнення цілі, але не про саму ціль. Тобто про отримання насолоди від процесу до оргазму. Попередні пестощі вимагають тривалого часу, а він у вас обов'язково з'явиться, щойно прийде усвідомлення того, що досягнення кульмінації у сексі менш важливе, ніж переживання вашого гармонійного поєднання із партнером, злиття ваших енергій, чоловічої та жіночої. По суті, тантричний секс дозволяє "розтягнути задоволення" не лише у моменту піку, але протягом усього процесу.

№6. Тантричний секс у буденному місці

Коли ви розпочнете ритуал тантричного сексу, досить важливо, щоб у вас для цього був не тільки час, а й особливе місце. Це може бути номер в готелі, хатинка в селі чи навіть палатка в лісі, головне, щоб місце було комфортним і по-справжньому особливим для вас двох. Тому підлога на кухні або звичне ліжко в спальні мало підійде для занять тантричним сексом. Можливо, вам захочеться щоразу змінювати місце, і це може перетворитися на ще одну еротичну гру із вашим партнером.

№7. Неінтимна обстановка

У вашому особливому місці створіть особливу еротичну обстановку, яка дозволить вам відчувати насолоду і розслабитися, де ви будете відчувати гармонію зі своїм партнером. Джерела світла мають бути схованими, а саме світло приглушеним. Можна наповнити приміщення ароматами ефірних олій або східних пахощів, на які у вас немає алергії. Скористайтеся і свічками, але пам'ятайте про пожежну безпеку. Також можна увімкнути легку східну музику або звуки природи.

№8 Сита вечеря

М'ясо, борщ, булочка з компотом несумісні з тантричним сексом - і справа тут не в українській кухні. Після такого бенкету живота ви захочете полежати, відпочити чи навіть поспати, а не віддатися сексуальним тантричним пригодам. Переповний шлунок також шкодить обміну сексуальною енергією поміж партнерами.

В ідеалі тантричним сексом слід займатися натщесерце, але оскільки йдеться про кілька годин любовних утіх, можна влаштували легку вечерю із морепродуктів, фруктів та інших продуктів, які є афродизіаками.

Неймовірних вам сексуальних відкриттів!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Наступна публікація