"Камасутра для чайників": усе, що треба знати про прелюдію до сексу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Здається, що за сотні років поради щодо початку любовного акту залишилися незмінними, хоча в еротичному трактаті згадуються певні особливості.

Ми вже ознайомилися з інформацією про те, як обійматися, цілуватися і навіть кусатися у ліжку, тож настав час дізнатися, що ж радить давній індійський трактат "Камасутра" стосовно прелюдії перед сексом та як ці поради застосувати на практиці.

Автор "Камасутри" лікар Ватьсяна пише, що доцільно розпочинати статевий акт у спальнях, що прикрашені квітами та оповиті пахощами. Перед спілкуванням у ліжку варто здійснити "омовіння" — себто прийняти душ або ванну. Варто додати, що там також є момент про "слуг", які допомагають закоханим у підготовці до любовного з'єднання. Однак ми його пропустимо, адже не у всіх нині є "клаптик землі та два раби".

Далі слід запропонувати жінці напій, почати лагідно з нею спілкуватися і залицятися. Потім чоловік умощується поруч із коханою, торкається прядок її волосся, одягу і, щоб виказати свою пристрасть, обережно обіймає її рукою.

Потім слід застосувати жарти, розпочати приємну розмову про минуле і майбутнє, про таємні і незручні речі. Далі можна використати співи, гру на музичних інструментах, розмови про мистецтво і знову повернутися до напоїв. А коли партнерка буде вже достатньо збуджена, потрібно попросити інших людей покинути приміщення. Наодинці чоловік збуджує кохану обіймами, а потім роздягає її. "Таким і є початок насолоди", — йдеться у "Камасутрі".

Як бачимо, за сотні років способи упадання за жінкою майже не змінилися. Представницям прекрасної статі досі подобаються розмови про мистецтво і танці та ніжні обійми.

Додам, що оскільки еротичний трактат про чуттєву насолоду був написаний чимало років тому, порад щодо початку сексуального акту суто для жінок тут дещо бракує. Але у разі, якщо жінці сподобаються залицяння, вона, звісно, знайде спосіб відповісти на дії потенційного коханця.

Нагадаємо, що у "Камасутрі" секс вважається "божественним єднанням", тому до вибору партнера слід підходити відповідально. А у самому сексі, на думку автора трактату, немає нічого брудного, але не варто займатися ним легковажно.

Тому бажаю вам достойних партнерів, солодких ночей і гарної насолоди!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції