"Камасутра" для чайників: як правильно цілувати  

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Багато хто вважає поцілунки стандартною частиною прелюдії — але автор трактату вважав геть інакше.

Автор "Камасутри" лікар Ватьсяна пише, що до поцілунків вдаються під владою потягу. Дехто вважає, що поцілунки – це лише частина прелюдії, і безпосередньо під час сексу не приділяють їм великої уваги. Однак лікар Ватьсяна вважав поцілунки такими важливими, що у трактаті радить використовувати їх у любовній грі повсякчас.

У "Камасутрі" не йдеться про якусь чітку послідовність поцілунків. Однак зауважується: коли жінка ще не довіряє своєму новому партнеру і не палає від бажання, їх потрібно застосовувати не дуже часто. А от коли довіра з’явиться — цілувати треба з великою швидкістю і в особливих поєднаннях. І от саме тоді, наголошується у трактаті, велику любовну жагу буде забезпечено.

Цілувати ж треба у лоб, локони, щоки, груди, соски, губи, пахви, низ живота.

У жінок є три види поцілунків — "помірний", "тріпотливий" та "той, що треться". Якщо жінка торкається губами ротом чоловіка, але при цьому не рухає ними — це помірний поцілунок. Коли, трішки звільнившись від сорому, вона бажає утримати його нижню губу, яка проникла у її рот, і при цьому її нижня губа тремтить — це тремтливий поцілунок. Якщо ж жінка, яка охоплена пристрастю, закривши очі, злегка обхоплює своїми губами нижню губу партнера і кінчиком язика торкається його губи — такий поцілунок називається "тим, що треться".

Гендерна рівність у "Камасутрі" відверто накульгує. Цей трактат — путівник для чоловіків на шляху до жіночих сердець і тіл. Тому у трактаті є пояснення про те, які поцілунки є суто жіночими, а ось решта, апріорі — сильні чоловічі.

Йдеться про ще чотири видів поцілунків: "рівний", "похилий", "повернутий" і "той, який притискає". Наприклад, якщо один партнер трубочкою губ ніжно смокче губи іншого, то це — "рівний" поцілунок. Якщо голови коханців під час поцілунку злегка нахилені, то маємо "похилий" поцілунок, а якщо вони цілуються, наприклад, "валетом", то це — "повернутий" поцілунок. Якщо ж партнери ніжно притискаються один до одного, вони виконують цілунок, який "притискає".

Окрім того, лікар Ватьсяна радить влаштувати еротичну гру. У ній переможе той, хто перший схопить губами нижню губу партнера. У трактаті йдеться, що переможена сторона буде зі смішками обурюватися, "сваритися" і пропонуватиме змагатися у поцілунках знову. Такі змагання варто влаштовувати, щоб розпалити пристрасть. Також, як пише автор "Камасутри", якщо під час поцілунку закохані торкаються зубів, піднебіння та язиків партнерів, то це — "бій язиками".

Якщо партнер цілує того, хто спить, це вважається поцілунком, який розпалює потяг. У такій ситуації у "Камасутрі" радять навіть прикинутися сонним, щоб перевірити почуття коханого. Ще один спосіб викликати пристрасть — цілувати пальців руки або ноги, поцілунки у стегна під час розтирання тіла партнера.

Цікавий варіант — цілунки відображення коханого чи коханої у дзеркалі чи у воді. Лікар Ватьсяна вважав, що таким чином можна виявити свою прихильність. А ще він переконаний — у відповідь на певну еротичну дію потрібно робити відповідну дію: на поцілунок потрібно реагувати поцілунком.

Авторка цього блогу переконана, що поцілунок — дуже інтимна річ, можливо, чуттєвіша за, власне, секс. Адже саме через поцілунок можна показати прихильність, пристрасть чи навіть відразу до партнера.

Пристрасних вам поцілунків!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції