"Камасутра для чайників": якою має бути прелюдія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередні ласки — це лише перша сходинка у вашій драбині до оргазму, тому не варто ними нехтувати.

Давньоіндійський трактат "Камасутра" не оминає увагою таку важливу частину сексу, як попередні ласки, та навіть відводить їй окрему главу. На День святого Валентина ця тема набуває особливої актуальності, адже кожен з нас прагне доставити чимало задоволення своїй другій половинці та сприяти тому, щоб вона отримала оргазм.

Автор "Камасутри" лікар Ватьсяна переконаний, що розпочинати прелюдію до статевого акту варто у прикрашеній квітами, наповненій запашними ароматами та прибраній спальні. Це ще не секс — це лише початок.

Варто запропонувати коханому напій, завести з ним розмову, а вже потім — обережно розпочати виказувати свої почуття. Можна обережно торкнутися пасма волосся або одягу, ніжно обійняти за талію. Розмову краще почати з легких жартів, спогадів про щось приємне, певних натяків на таємні або не зовсім зручні речі, та навіть з обговорення мистецтва.

А вже після цього, зближені спільними темами, партнери збуджують одне одного поцілунками, укусами та подряпинами, або простими обіймами, про які ми говорили у попередніх блогах, і приступають до найсвященнішої насолоди — самого сексу.

Сучасним людям такі прелюдії можуть видатися досить дивними та цнотливими. Але хіба ж іноді не хочеться замість того, аби кидатися одне на одного, мов оскаженілі тигри, провести із коханою людиною теплий спокійний вечір, на зміну якому прийде романтична ніч, та зустріти разом світанок. Якщо це не пригоди "на один раз", і партнери вміють поступово насолоджуватися одне одним, такий варіант прелюдії, описаний у древньому трактаті, стане чи не ідеальним. Врешті-решт, не всі ж пестощі мають закінчуватися пристрасним сексом просто на пральній машинці.  

Авторка цього блогу переконана, що відчувати партнера та дарувати йому насолоду — дуже важлива грань сексуальних стосунків. Тому сподіваюся, що поради з давнього тарктату про мистецтво кохання допоможуть вам досягнути бажаного оргазму та довести до вершин сексуальної насолоди ваших коханих.  

Невтомних вам ночей і гарного святкування Дня святого Валентина!

Присоединяйтесь также к группе ТСН.Блоги на facebook и следите за обновлениями раздела!

Залиште свій коментар

Вибір редакції