Найпоширеніша сексуальна фантазія - тріо

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найпоширеніша сексуальна фантазія - тріо

Фото: муж.рф

Чоловіки традиційно надають перевагу класичному варіанту з двома жінками, жінки, в принципі, теж.

Ви, мабуть, думаєте, що наразі йдеться виключно про чоловічі мрії? Аж ніяк - жінки так само досить часто згадують тріо серед своїх еротичних фантазій, які ми зазвичай ховаємо в потаємному куточку секс-уяви.

Чоловіки традиційно надають перевагу класичному варіанту з двома жінками. Жінки, в принципі, теж досить прихильно ставляться до композиції з іншою жінкою. А ось варіант секс-взаємин з двома чоловіками все ж таки вважається більш екстремальним. Він ще глибше в закутку фантазій ховається…

Я не стверджую, що ваша дружина зрадіє, якщо ви запропонуєте їй "забацати тріо із сусідкою", але еротичні думки щодо абстрактного тріо у неї в голові пробігали однозначно. Так що не все втрачено!

Треба зазначити, що народ в наші часи досить розкутий і без комплексів, дехто навіть вважає, що залучення людей зі сторони позбавляє пару від застою в сексуальних стосунках, надає відчуття новизни та наснаги. Тому на часі не лише тріо, а й різні свінг-клуби з обміну партнерами. Хочеш мене зрадити? Давай це зробимо разом – влаштуємо контрольований похід "наліво"!

Дехто навмисне шукає тріо, а комусь воно саме в руки пливе - треба опинитися в потрібному місці в потрібний час і з правильними людьми. Вчора поспілкувалася з моїм ліберально-сексуальним другом на цю тему, який брав участь в комбінаціях з різною кількістю учасників - три, чотири, п'ять. Він сказав, щоб я написала, який це класний та необхідний досвід для всіх, аби зрозуміли, що в сексі немає нічого занадто інтимного та важливого. Треба просто дарувати любоффф всім навколо. І ще - таким чином можна краще пізнати своїх друзів…

Чи дійсно в сексі немає нічого інтимного? Чи справді можна отак роздавати реальну любоффф, читаймо секс, всім навколо? Чи справді хочу я так, хм-хм, глибоко знати своїх друзів?

Напевне, мій мозок досі мислить застійними критеріями - все ж таки до сексу у мене доходить діло тільки з тими, хто мені реально подобається, не здатна я радісно та легковажно спарюватися з усіма людськими істотами, що випадково опинилися навколо мене, й безоглядно дарувати їм любоффф.

А щодо тріо – є у мене така фантазія, та й пропозиції я декілька разів отримувала, але якось не зрослося. Поки що не зрослося, але буду оптимісткою. Все ж таки мене мають приваблювати інші учасники дійства, подобатися достатньо, аби зважитися на менаж-а-труа. Ситуація складна, але не безнадійна, просто треба дочекатися слушного моменту…

Долучайтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями розділу!

Наступна публікація