У бразильських жінок голова не болить. Частина 3

Дата публікації
Перегляди
7690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У бразильських жінок голова не болить. Частина 3

Фото: brasileiro-ru.livejournal.com

Похід "наліво" - такий само бразильський національний спорт, як і футбол.

Ще одна цікава річ про бразильських жінок – вони дуже бояться зради. І недаремно, скажу я вам. Тому у них, на відміну від наших молодиць, не болить голова. Вони розуміють, що чоловікові треба забезпечувати секс хоча б раз-два на тиждень, аби він не навідувався до іншої.

Хоча я переконана, що одного разу точно недостатньо. Похід "наліво" - такий само бразильський національний спорт, як і футбол. Тому бразильські жінки розуміють - краще поберегти нерви і одразу змиритися з вкрай ймовірною можливістю зради з самого початку, бо марно боротися з неминучим. Більшість так і чинить.

Проте є такі невротичні особи, що живуть з напрочуд активним мачо та вважають, що чоловік має виходити з дому задоволеним, навіть на роботу. Тому навмисне спорожняють своїх других половинок з самого ранку, аби до вечора в них  ані сил, ані натхнення на інших жінок не було. Правда, розповідали ці історії самі бразильські чоловіки, а вони, як справжні "латін ловери", люблять перебільшувати інтенсивність своїх сексуальних пригод. Тим паче, всі розповіді зводилися до того, що навіть примусовий ранковий секс нічого не може з ними вдіяти - вони все одно мають коханок.

Отже, ми зупинилися на феєричному сексі як головному етапі абордажу чоловіка бразильськими жінками. Зараз все офігєнно й чоловік ще не второпав, що на нього відкрито полювання. Якщо сексуальний "бліцкриг" не вдався, потихеньку включаються інші важелі впливу.

Важіль перший і принциповий – драма. Нема бразильців та бразилійок без якоїсь несамовитої драми. Народ тут виховується серіалами, тому драма стає частиною життя: інколи справжня, часом - висмоктана з пальця. Варіантів життєвих драм багато – від негідника, що занапастив невинну дівчину, трагічного кохання, розорення чи драматичного розлучення батьків до банальних побоїв, алкоголізму, наркоманії, неврозу та звичайної параної. Це задля активації чоловічої кнопки 911 або стимуляції комплексу Супермена - тепер він не просто зустрічається з дівчиною, він буквально рятує її своєю присутністю, за що вона йому надзвичайно вдячна. Просто неймовірно, як вона досі без нього жила?! Він тепер не зможе її залишити, без нього вона змарніє, зачахне й однозначно вже ніколи не буде щасливою. Який паскудник тепер наважиться зникнути з горизонту?!

Похід "наліво" - такий само бразильський національний спорт, як і футбол.

Важіль другий - соціальна складова. Офіційно про це навряд чи хтось скаже, але суспільство Бразилії ще досі переживає певні відголоски рабовласництва та соціальної нерівності. Тому не так часто зустрінеш тут шлюби чи пари з явно вираженими соціальними відмінностями. Має паруватися кінь з конем, свиня зі свинею, а рівня з рівнею.

Саме звідси ростуть ноги ще у одного прийому бразильських панянок, який я називаю принцип Мауглі - довести, що вона однієї з обраним чоловіком крові. Це виражається у підсиленій демонстрації спільних інтересів.

Після того, як мій друг-європеєць у батьківській домівці своєї дівчини не побачив жодної книжки, він отримав культурний шок – її сім'я хоч провінційна, але вважається заможним середнім класом, що, як йому не повідомили, в Бразилії не обов'язково ототожнюється з любов'ю до книжок. Аби виправити ситуацію, дівчина сказала, що в сім'ї завжди вважалася білою вороною, бо любила читати, і навіть почала щотижня публікувати  у "Фейсбуці" свої думки та рецензії на книги. Все це заради того, аби елементарно продемонструвати своєму європейському бойфренду, що вона читає.

Інша імітувала інтерес до всього, що подобалося її хлопцю, навіть коли часом не могла стримувати вираз відвертої нудьги на обличчі та підступне позіхання. Подорожі, гулянки, розваги, хобі, спорт, збирання слоників або платівок, дайвінг, спінінг чи орігамі – бразильська подруга неодмінно буде поруч і сприйматиме все це з таким непідробним ентузіазмом, що у певний момент чоловік нарешті зрозуміє, які вони споріднені духом люди.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація