У пошуках української дружини: поради заморським кавалерам

Українські пані не дуже вибагливі, проте око у них треноване — тож підготовка зайвою не буде.

Продовжую тему попереднього блогу про те, як іноземному кавалеру здобути прихильність української пані.

Отже, уявімо, що ви, майбутній жених, вже визначилися з кандидаткою в наречені. До першого побачення, звісно, вам не завадило б трошки підготуватися. Українські пані не дуже вибагливі, проте око у них треноване: не перший же день вони на біржі наречених тусять.

Вам одразу ж треба справити належне враження, тому вдягніться і взуйтеся пристойно. Не обов'язково бути в Дольче й Гаванні чи  костюмі з краваткою та лаковими туфлями, однак виглядати ви повинні добротно, охайно та, бажано, якось по-західному, небанально: має бути у вас якась родзинка. Не маєте при собі родзинки, то хоча б зав'яжіть яскравий шарф — це відрізнить вас від місцевих мачо, й панянці буде лестити публічне спілкування із справжнісіньким іноземцем.

Дехто радить кавалерам приходити на побачення з квітами та подарунком. Як на мене, віник на першому побаченні — явний перебір. Але якщо вже хочете вразити, то придбайте невеличкий, елегантний дизайнерський букетик. Не дешевий. Його й нести зручно, і тішити око вашій обраниці він буде ще кілька днів, нагадуючи про галантного претендента.

Щодо подарунків одразу раджу: не даруйте оте незрозуміле намисто з мушлей! Взагалі, не даруйте дешевих дрібничок! Краще вже нічого, ніж якусь лабуду. Ви ще не знаєте смак своєї обранки, тому навряд чи вгадаєте. А от якщо ви раптом в аеропорту проходитимете повз шоколадний бутічок, то навіть я б не відмовилися від вишуканої смакоти типу "Godiva". Ось це вразить однозначно: елегантно і ні до чого не зобов'язує.

Відступ: якщо ви приїхали до України з серйозними намірами, витратилися на квиточок, готель та шарфик-родзинку, то не скупіться на першому побаченні. Смітити грошима не варто, українки вміють їх рахувати, але не ведіть свою обранку в якусь кафешку, тому що ви вчора вперше спробували вареники і вам страшенно сподобалося. Оберіть заклад, де є певна романтика — ми ж спокушаємо, чи не так?

Ну що, готові до побачення? Тепер давайте уявимо собі, що вона нарешті прийшла, та сама, до якої тьохкає ваше серце чи що там ще у вас може тьохнути...

Тоді наступна порада: будьте впевненим в собі, ви — чоловік, за яким українська пані має відчувати себе, як за кам'яною брилою. Такий собі бувалий, трошки втомлений солдат, який знає собі ціну і вміє користуватися зброєю. Тільки виключно, коли треба, а не просто дзвеніти латами, граючи на публіку. Запам'ятайте собі: не зневірений, не ображений на своїх п'ятьох попередніх дружин і на всіх жінок в світі, а просто той, хто твердо знає, кого саме шукає.

Будьте впевненим в собі, ви — чоловік, за яким українська пані має відчувати себе, як за кам'яною брилою

Покажіть обраниці, що ви цінуєте представниць прекрасної статі, серед яких українки, безперечно — вінець творіння. Не плутайте з іншими представницями слов'янських народів. Вони теж собі нівроку, але ми, повторюю, тільки ми — поза всякою конкуренцією, і крапка.

Не забувайте про почуття гумору, українська пані обов'язково це зауважить. Розкажіть щось про себе з гумором, але позитивно. Це розтопить кригу між вами, адже ми, українки, ззовні можемо бути трошки холодними та суворіими, але обов'язково гарячими всередині. Тому, щоб відчути наш внутрішній вогник, який може перетворитися на величезне полум'я, треба трошки попрацювати та підкинути хмизу з гумору.

Розповідаючи про себе, не забудьте між іншім відзначити, що ви — чоловік корисний у побуті, який має якийсь хист та вміє щось робити власноруч: готуєте смачно, майструєте класно чи ще щось там. Знаю, серед вас, іноземців, майстрів на всі руки небагато, тоді можете трошки прибрехати для реклами. Цілком ймовірно, що ваша пані і сама цвях може забити, проте варто зазначити, що чоловіків, у яких руки не з д*пи ростуть, у нас традиційно дуже високо цінують.

Про секс на першому побаченні говорити відверто не варто: не розповідайте про свої перемоги та олімпійські рекорди, не слід також питати про її улюблену позу — знизу, зверху чи збоку. Не цікавтеся також, як вона ставиться до оральних пестощів і чи подобається їй тантричний секс. Обмежтеся компліментами загального характеру: очі, посмішка, тощо. Груди, вуста та ноги краще поки що не вихваляти. Якщо ваша пані озброєна та готова до сексу з вами тут і зараз, вона сама вам про це якось натякне, а поки що будьте джентльменом. Та й у подружньому житті, якщо обраниця відповідсть взаємністю, теж не завадило б залишатися джентльменом: ми, українки, це цінуємо.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар