Авіакомпанія Turkish Airlines скасувала усі польоти до Італії через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рейси призупинено тимчасово від 1 березня.

Авіакомпанія Turkish Airlines тимчасово скасувала всі рейси до Італії, повідомляє Simple Flying.

Турецький авіаперевізник ухвалив рішення призупинити польоти від 1 березня через спалах китайського коронавірусу в Італії.

віакомпанія завжди ставить безпеку подорожей на перший план. Turkish Airlines буде продовжувати стежити за останніми подіями щодо ситуації з національними та міжнародними органами охорони здоров’я та вживати відповідних запобіжних заходів", -йдеться у повідомленні.

Компанія вдалася до такого рішення, зокрема, через директиву Центру контролю та профілактики захворювань. У документі рекомендують мандрівникам уникати подорожі до Італії. 

Раніше Turkish Airlines призупинила польоти до Китаю, де стався спалах COVID-19, а також до Ірану, де хвороба забрала життя майже пів сотні осіб. 

Турецька авіакомпанія продезінфікувала понад 250 літаків в рамках заходів боротьби з коронавірусом. 

Плейлист 112 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції