Дрогобич — місто молодості Франка і кави з сіллю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це одне з унікальних місць нашої країни, яке приємно вас здивує і подарує море яскравих вражень.

Інколи життя готує для нас моменти, які примушують вийти із зони комфорту або просто дарує шанси змінити наші стереотипи і уявлення. Зібрати друзів, сісти в машину, вибрати позначку на карті, вирушити в дорогу і отримати незабутні враження. Дрогобич якраз те місце на карті, яке приємно вас здивує і подарує море яскравих вражень.

ПРО МІСТО

Дрогобич є одним з населених пунктів Львівщини. Місто дуже зручне для пішої прогулянки — ви не встигнете швидко втомитися, проте без особливих труднощів пройдете всю його центральну частину.

Дрогобич поєднує в собі стародавню архітектуру і нові будівлі. Крім того, тут зелено і немає відчуття ніби перебуваєш у кам’яних джунглях. Тішить і той факт, що більшість міських споруд доглянуті і ошатні.

Дрогобич_2

МІСЬКА РАТУША ТА ПЛОЩА РИНОК

Як належить кожному місту із поважною історією, у самому серці Дрогобича розміщені міська Ратуша і Площа ринок. Після здобуття Дрогобичем Магдебурзького права виникла потреба у побудові приміщення для міської ради, внаслідок чого було збудовано Ратушу. Першочергово вона була дерев’яною, а згодом Ратушу було зведено з цегли. Висота будівлі склала майже пів сотні метрів. Її верхівку добре видно практично з будь-якої точки міста.

Панорама міста, яка відкривається з Ратуші, заворожує. Дрогобич на долоні є не стільки монументальним, скільки затишним і комфортним, зі своєю власною аурою. Розміреність, спокій і комфорт — мабуть, такими є перші враження, які відкриваються з вершини головної будівлі міста.

Дрогобич_4
wikipedia.org

КОСТЕЛ СВЯТОГО ВАРФОЛОМІЯ

Однією з найстаріших будівель в Дрогобичі є костел Святого Варфоломія. Не дивлячись на те, що його будівництво розпочалося в 14 столітті, він чудово зберігся до наших днів, попри часті руйнування впродовж свого існування. 

Якщо будете перебувати в Дрогобичі, обов’язково відвідайте це місце. Тут гарно і затишно.

Костел Святого Варфоломія, Дрогобич
wikipedia.org

КАВА З СІЛЛЮ — ТАКЕ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ТУТ

В місті є солеварня. Основна її традиція — це пити каву з сіллю. У самому центрі Дрогобича розташована гастрокав'ярня "Кавун". Тут затишно, смачно і атмосферно, а ще приємно пахне кавою. Тільки в цьому місці ви можете спробувати каву з сіллю.

На смак кава досить приємна. Смакова палітра дивує, бо водночас ви відчуваєте: гіркоту від кави, солодкуватість від карамелі і солоність від солі. Загалом виходить дуже цікавий смак.

СОЛЕВИВАРЮВАЛЬНИЙ ЗАВОД

Найбільш унікальним об’єктом у Дрогобичі є солевиварювальний завод. Достеменно невідомо, коли солеварня почала свою роботу. Однак, вважається, що завод функціонує від 13 століття. Це одне з найстаріших підприємств, що постійно діють в Україні. Розташований завод поруч з джерелами Сировиці соляної ропи.

Дрогобицька солеварня — одне з небагатьох місць в Європі, де сіль виготовляють за тією самою технологією, що і тисячу років тому. Її добувають шляхом виварювання природного розсолу.

ТЕАТРАЛІЗОВАНА ВЕЧІРНЯ ЕКСКУРСІЯ "ТАЄМНИЦІ ДРОГОБИЦЬКОЇ РАТУШІ"

Місто молодості Франка володіє своєрідною машиною часу. Театралізоване дійство дозволяє зазирнути у потаємні куточки Дрогобицької Ратуші та познайомитися із незвичайними героями.

У старовинному дворику Ратуші з факелом в руках вас зустріне сторож мерії і поважний пан годинникар, у кишенях у якого є ключі від вежі Ратуші. Також, за легендою, у підвалі будівлі можна зустріти ката, який у середньовічні часи стежив за порядком у місті.

У підвалі на вас чекатиме зустріч із незнайомою дівчиною, яка сидить у катівні в’язниці. Кат запевняє, що вона відьма, адже маючи, сотні років, дівчина лишається вродливою та молодою.

З містичної в’язниці катівні непомітно потрапляємо у музей ваг, який налічує понад 500 експонатів. Серед екземплярів ваги для зважування є з шоколадних монет, а також: поштові, торгові, аптечні і навіть відьомські ваги. Засновники музею збирали ваги протягом кількох років по всьому світу.

Більше про подорожі читайте тут: v-mandry.com

Залиште свій коментар

Вибір редакції