Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові з розмахом святкують Китайський Новий рік

За східним календарем настає Китайський Новий рік.

У Львові з розмахом святкуватимуть Китайський Новий рік, який настає 5 лютого 2019 року за східним календарем.

У Львові вже ввосьме відбувається масштабне святкування Китайського Нового Року, яке відзначають не лише в азійських країнах. Вечірки, виставки, презентації і шоу-програми триватимуть в місті з 1 по 5 лютого.

На Площі Ринок відбудеться вогняне, світлове шоу, хода китайських вогняних драконів, виступи артистів, конкурси, трансляція святкування та масові гуляння просто неба, повідомляє lviv.com

За багато століть в Піднебесній та й у всьому світі святкується Китайський Новий рік (Чуньцзе або Свято весни). Щороку дата змінюється, яка визначається виключно за місячно-сонячним китайським календарем. Звідси і друга назва – Місячний Новий рік.

Китайський новий рік
comefromchina.com

Китайці дуже дбайливо дотримуються традицій. Протягом двох тижнів святкування, жителі прикрашають свої будинки, розвішують червоні ліхтарики, щоб захистити свої будинки від монстрів і злих духів. У містах влаштовують великі ярмарки, маскаради і народні гуляння та ходять один до одного в гості. 

Китайці, як і українці, обмінюються подарунками на Новий рік, але дарують їх у вигляді грошових подарунків в червоних конвертах.

Нагадаємо, шопінг у Києві. Популярний серед туристів сайт написав статтю про закупи у столиці.

ВідеоУ Китаї завершилися останні приготування до святкування нового року за місячним календарем

Китайський новий рік по-аргентинськи: у Буенос-Айресі китайська спільнота однією з перших у світі зустріла новий рік за місячним календарем. У самому ж Китаї пройшли останні приготування до грандіозного гала-концерту. Основне новорічне шоу пройде у Пекіні.

У Китаї завершилися останні приготування до святкування нового року за місячним календарем

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції