Українці не будуть проходити самоізоляцію після відвідання двох туристичних країн

Українці не будуть проходити самоізоляцію після відвідання двох туристичних країн

Албанію та Єгипет виключили зі списку країн "червоної зони".

Після повернення з Албанії чи Єгипту українці не будуть проходити самоізоляцію. Також не потрібно буде робити тест на коронавірус. 

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram.

"Гарні новини для тих, хто планує відпочинок в Єгипті або Албанії. Уряд змінив критерії щодо країн, які належать до “червоної зони”. Тепер після повернення з Єгипту чи Албанії не потрібно проходити 14-денну обсервацію/самоізоляцію або робити тестування на COVID-19", - написав він.

Нагадаємо, на засіданні 15 липня уряд підтримав рішення, згідно з яким до країн "червоної" зони Україна вноситиме держави, де кількість активних випадків коронавірусу COVID-19 становить понад 55 на 100 тисяч населення, замість 40, як це було раніше. 

Відео Вакцина від коронавірусу: американці успішно провели перший етап випробування

Перші успішні випробування вакцини у США. Поки йдеться лише про початкову стадію медичних тестувань. Усі 45 добровольців пройшли їх успішно. От тільки були й побічні ефекти - вакцина викликає втому, жар, біль голови та у м’язах. Попри це, американці приступають до другої фази випробувань. А це означає, що тепер вакцину тестуватимуть на значно більшій кількості людей різного віку та стану здоров’я. Раніше про перехід на другий етап тестувань вакцини проти коронавірусу повідомили й британські учені.

Вакцина від коронавірусу: американці успішно провели перший етап випробування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції