Золоті правила 8 Березня: топ-10 антиподарунків

Золоті правила 8 Березня: топ-10 антиподарунків

Фото: ТСН.ua

У жодному разі не даруйте продукцію з інтим-магазинів, каструлі і сувеніри.

Хоч уже Міжнародний жіночий день не в моді, але традиція поки жива. Кожна жінка в цей день мріє про незвичний подарунок, але часом фантазія чоловіків вичерпується, і вони дарують абсолютно безглузді та непотрібні речі. Тому, щоб не зіпсувати свято прекрасній половині, а собі – настрій, пропоную список презентів, які краще не дарувати на 8 Березня.

1. Дешева біжутерія

Перше місце серед найбільш невдалих подарунків посідає дешева біжутерія. Мабуть, кожна із нас хоча б раз у житті отримувала такий презент. Жінки, звісно, люблять красиві прикраси, навіть якщо це й біжутерія. Але вона має бути якісна і відповідати смакам вашої дами. Якщо із грошима скрутно, то краще вже не купувати нічого, ніж дешеву біжутерію.

2. Кухонне начиння і побутова техніка

У це свято не варто нагадувати вашій коханій про домашнє господарство. Навіть якщо це дуже дорогий посуд чи кухонне обладнання, все одно це натяк жінці, де її "справжнє" місце. Якщо не хочете, щоб такий подарунок опинився у вас на голові, то краще не витрачайте кошти.

3. Одяг

Оскільки жінки часто самі не знають, чого хочуть, з одягом ви точно прогадаєте. Є дуже великий ризик підібрати не той фасон чи колір. А якщо ви ще й помилитеся із розміром, то готуйтеся почути докір: "Ти натякаєш на те, що мені потрібно схуднути? ". Якщо ж ви не уявляєте, що їй насправді потрібно, але бачите сіро-буро-малинове плаття за прийнятною ціною з думкою "о, якраз "закрию" 8 Березня!", можете взагалі вважати себе самотнім чоловіком. Тому краще обійтися без сюрпризів і розчарування.

4. Антивікова і антицелюлітна косметика

Креми від зморшок або антицелюлітна косметика дають жінці неправильно вас зрозуміти і вирішити, що це натяк на проблеми у її зовнішньому вигляді. Хтось може розцінити це, як справжній ляпас. І якщо після цього вона все ще залишиться з вами, то обов'язково запам'ятає цей убогий політ фантазії і наступного разу помститься тим самим.

5. Непотрібні речі та сувеніри

Не даруйте непотрібні речі – м'які іграшки, фоторамки, статуетки, сувеніри тощо. Коханій може і буде приємно, але про себе вона подумає: "І навіщо мені цей мотлох?". Такі подарунки зазвичай валяються й припадають пилом десь у шухлядах. Жінки не люблять отримувати подібні "дешеві дурниці".

6. Товари з інтим-магазину

Не всім подобаються такі подарунки. Даруючи товари для інтиму, ви ризикуєте поставити на собі тавро "жахливого пошляка". Не всі жінки готові прийняти такий сюрприз, тому не ризикуйте залишитися без коханої.

7. Домашні тварини

Нікому не можна дарувати "живі" подарунки. Він може принести багато проблем і турбот. Раптом ваша дама хотіла кота, а ви її вручили милого песика. І це уже буде не подарунок із сюрпризом, а ціла епопея, куди подіти бідну тварину. Такий презент точно не для 8 Березня.

8. Солодощі і торти

Солодощі – це знак уваги, вираження подяки, але в жодному разі не подарунок. Що це за 8 Березня? З'їли – і одразу забули. А якщо ваша дівчина ще й сидить на дієті чи обмежує себе в їжі, то торт чи цукерки будуть як ложка дьогтю в медову бочку свята. Тому краще вже подарувати кошик із фруктами або ж замовити фруктовий букет.

9. Спортивне приладдя

Не кожна жінка адекватно сприйме такий подарунок на 8 Березня. Багато подумають, що ви натякаєте на недосконалість фігури. Тому знову нариваєтеся почути лекцію на тему: "Ти насправді вважаєш, що я товста?".

10. Гроші

Дарувати жінці гроші – поганий тон. По-перше, вона подумає, що вам лінь вибирати подарунок і ви вирішили "відкупитися". По-друге, є ризик того, що вона візьме конверт і скаже: "Це що, все? І ніякого сюрпризу?". По-третє, це означатиме, що ви не вважали за потрібне потурбуватися про презент для коханої.

P.S: Найбільш важливим і головним атрибутом цього свята є квіти. Хоч сьогодні букетом нікого не здивуєш, проте він буде гарним додатком до основного подарунка.

Тепер ви гарно проінформовані і, сподіваюся, не потрапите в халепу.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Наступна публікація