Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Презентація оригінального видання відбудеться в День святого Миколая в центрі столиці.

19 грудня відбудеться презентація книжки "Біблійні історії для дітей" від Георгія Коваленка - збірки адаптованих для дітей біблійних сюжетів із сучасними ілюстраціями.

Презентація за участю автора відбудеться на сцені Софіївської площі, одразу після офіційного відкриття Новорічної Ялинки, повідомляє прес-служба видавництва #книголав.

Книжка містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів – від Створення світу до Воскресіння Христового.

 "Біблійні сюжети і образи – це не тільки про далеке минуле і не тільки про біблійних героїв, - вважає автор книги, отець Георгій Коваленко, ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості. – Ці історії архетипні, а це означає, що в них можна знайти багато цікавого і корисного для нашого життя. Тому їх варто читати в родинному колі, бо вони не тільки для дітей. Хоча, сподіваюся, дорослі не обмежаться читанням тільки "дитячої" версії Біблії".

 

Розповідаючи біблійні історії, відомий філософ та блогер не дотримувався якогось із перекладів Святого Письма, але використовував усі доступні йому варіанти, іноді поєднуючи їх між собою, а іноді вдаючись до переказу замість цитування, щоб передати премудрість про світ і людину мовою, зрозумілою і дітям, і дорослим, зазначають у видавництві. 

"Ця книга важлива тому, що життєві питання, які порушено в цих історіях, перш за все стосуються цінностей, – вважає директорка видавництва #книголав Світлана Павелецька. – І, якщо ми хочемо створити нову країну і зробити все, щоб наші діти жили інакше, то перш за все, ми маємо закласти в них ціннісну основу. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному, і які цінності повинні допомогати нам розвиватись". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції