Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Amazon створить детективний серіал про інспектора Алекса Кросса на основі романів Джеймса Паттерсона

До серії детективів про Алекса Кросса включено 29 книжок.

Компанія Amazon анонсувала про знімання серіалу за мотивами серії детективних романів відомого американського письменника Джеймса Паттерсона, який розповідає про пригоди інспектора та психолога Алекса Кросса, повідомляє hollywoodreporter.com.

Імена сценаристів, режисерів та акторів буде оголошено пізніше, але відомо, що Джеймс Паттерсон буде виконавчим продюсером.

Разом з Amazon над екранізацією також працюватимуть компанії Paramount TV Studios та Skydance.

Три книжки з циклу детективів вже екранізували.  1997 та 2001 роках вийшли фільми "Цілуючи дівчат" та "І прийшов павук", де головну роль зіграв Морган Фрімен. 

2012 року на екрани вийшов фільм "Я, Алекс Кросс" із Тері Перрі у ролі детектива.

Джеймс Паттерсон — американський письменник в жанрі трилер і детектив. Широко відомий завдяки серії романів про інспектора Алекса Кросса. Паттерсон також написав чотири романи про детектива Майкла Беннета та одинадцять романів під егідою "Жіночий клуб розслідувань вбивств", а також безліч самостійних творів.

Один з найбільш високооплачуваних і продаваних письменників у світі 2010, 2011, 2012, 2013, 2017 і 2018 років за версією журналу Forbes, 2019 року посів другу сходинку у рейтингу журналу з доходом у $70 млн.

Нагадаємо, у Мережі з'явився офіційний трейлер екранізації оповідання "Барва з позамежжя світу" Говарда Лавкрафта. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції