Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Артем Чех став лауреатом премії імені Джозефа Конрада

Лауреат премії отримає диплом та нагороду в розмірі 3000 євро.

Артем Чех став лауреатом премії імені Джозефа Конрада. Про це йдеться на сторінці Польського Інституту у Києві у Facebook. 

Відповідне рішення оголосили на церемонії у Києві, що відбулася в суботу, 16 листопада 2019 року.

Лауреат премії отримає диплом та нагороду в розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві, піврічне стажування у Польщі 2020 року в рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща Gaude Polonia від партнера премії — Національного центру культури (Варшава).

Артем Чех — український письменник, родом із Черкас. Журналіст, член PEN Ukraine. 2007 року з книжкою “Цього ви не знайдете в Яндексі” став переможцем всеукраїнського конкурсу “Міський молодіжний роман”.  2015 - 2016 роки — солдат Збройних Сил України.

Автор книжок: "Киня" (2007), "Анатомічний атлас. Важко бути жабою" (2008), "Пластик" (2008), "Doc 1" (2009), "Сині двері злівa" (2009), "Рожеві сиропи" (2012), "Точка нуль" (2017),  "Район "Д" (2019).

Артем Чех
facebook.com/InstytutPolskiKyiv/

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року, вручається раз на два роки. Цього року премію вручили уже всьоме.

Премію присуджують українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво, за прозову українськомовну творчість, що порушує актуальні теми, змушує до рефлексії, розширює знання про інші культури. Журі оцінюватиме винятково прозову творчість кандидатів і не враховуватиме здобутки в поезії, драматургії та літературній критиці.

Нагадаємо, визначили номінантів "Книги року ВВС" 2019

Залиште свій коментар

Вибір редакції