Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор космічних пригод NASA Дорж Бату випустить новий роман

Перша книжка про пригоди Франчески і її команди мала назву "Повелителька траєкторії" і була представлена 2018 року.

За місяць світ побачить нова книжка письменника, тележурналіста та працівника NASA  Доржа Бату - "Франческа. Володарка офіцерського жетона". Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook  "Видавництво Старого Лева"

Нова книжка Доржа Бату — це невигадані історії про дружбу, любов, толерантність, бійки, афери, спецоперації і навіть смерть.  Улюблені герої - Джорджіо та Франческа стають героями власної бондіани, разом рятують світ й одне одного. Космічні робочі будні героїв наповнені кумедними й незвичайними історіями та халепами, у які найчастіше потрапляє саме сицилійка Франческа.

Дорж Бату "Франческа. Володарка офіцерського жетона"
starylev.com.ua

Перша книжка про пригоди Франчески і її команди мала назву "Повелителька траєкторії" і була представлена 2018 року.

Художнє оформлення книжки здійснив Олександр Ком'яхов.

Дорж Бату (Андрій Васильєв) – український журналіст бурято-монгольського походження. Народився і виріс в Бурятії, закінчив Бурятський державний унiверситет. За освітою історик-сходознавець, спеціаліст з історії Китаю. Одружився з українкою і 2002 року переїхав жити до України. Працював телевізійним журналістом на загально­національних каналах "1+1" та "Інтер". Переїхавши до США, працював кореспондентом "ТСН" та "Голосу Америки", член Медіакорпусу ООН. Нині коригує траєкторії і контролює польоти космічних кораблів та сателітів у Національному управлінні аеронавтики і дослідження космічного простору. 

Нагадаємо, за місяць вийде перша збірка оповідань Олега Сенцова українською мовою -  "Жизня". 

ВідеоБританка потрапила у книгу рекордів Гіннеса за найбільшу колекцію речей, пов'язаних з Гаррі Поттером

Понад три з половиною тисяч експонатів 38-річна Вікторія зберігає у себе вдома. Усе почалося з першої книжки - 18 років тому. Нині прихильниця Поттера володіє десятками магічних паличок, листівок, статуеток, плащів, іграшок, має школу Гоґвортс у мініатюрі і навіть унікальний м'яч "снітч" зі справжнього золота. Усю колекцію оцінюють у 100 тисяч фунтів стерлінгів.    

Британка потрапила у книгу рекордів Гіннеса за найбільшу колекцію речей, пов'язаних з Гаррі Поттером

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції