Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авторка "П'ятдесят відтінків сірого" випустить новий роман про сучасну Попелюшку

Англійська письменниця Еріка Леонард Джеймс, яка стала відомою на весь світ після еротичного бестселера "П'ятдесят відтінків сірого" (Fifty Shades of Grey), незабаром випустить новий роман.

Авторка роману "П'ятдесят відтінків сірого" (Fifty Shades of Grey), за мотивами якого зняли однойменний фільм, пообіцяла шанувальникам еротичних сцен повторити успіх попередньої книги, повідомляє іноземне видання Today.

За її словами, роман розповість нову казку для дорослих, які живуть в теперішньому світі, а головною героїнею стане дівчина з прототипом сучасної Попелюшки.

E L James The Mister
twitter.com/ctg_ceogeh

За сюжетом книги, події розгортаються одразу в трьох місцях: Лондоні, Корнуоллі та Східній Європі. В центрі уваги постає молодий аристократичний хлопець Максим Тревельян, який є корінним англійцем, і дівчина Алесія Демачі, яка приїжджає в Лондон, щоб залишити позаду своє небезпечне минуле.

Письменниця відкрила секрет, що книга матиме назву "Містер" (The Mister), а перші примірники можна буде придбати за 17 доларів 16 квітня 2019 року. 

Нагадаємо, Роулінг втратила статус найдорожчої авторки світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції