Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Книжковому Арсеналі" відбудеться авторська зустріч із відомим дитячим письменником Руне Белсвіком

Книжка "Булькало", яка стала бестселером у Норвегії та яку часто порівнюють із "Мумі-тролями ", 2018 року вийшла українською у видавництві "Читаріум".

24 травня 2019 року у рамках IX Міжнародного фестивалю "Книжкового Арсеналу" відбудеться авторська зустріч із Руне Белсвіком. Про це йдеться на сайті фестивалю. 

Руне Белсвік — норвезький дитячий письменник, драматург, автор романів і оповідань. Він почав писати ще у підлітковому віці, і спочатку це були романтичні вірші. Справжній літературний дебют Белсвіка відбувся у 1979 році з виходом його дитячої книги Ingen drittunge lenger.

2000 року він був удостоєний премії Brage Prize за книгу Ein naken gut. Руне Белсвік отримав норвезьку премію критиків у дитячій літературі 1996 року за свою книжку "Булькало", а в 2001 році — за Verdens mest forelska par. 2006 року він був нагороджений премією Teskjekjerringprisen.

Булькало Руне Белксвік
chitarium.com

25 травня 2019 року відбудеться тетралізоване читання книжки "Булькало" за участі автора. 

Нагадаємо, у видавництві #книголав вийшов новий роман Ірени Карпи, яка презентує роман 24 травня, а 25 травня відбудеться зустріч з шанувальниками та автограф-сесія. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції