Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біографічна книжка Мішель Обами може стати найуспішнішими мемуарами в історії

2018 року було продано накладом десять мільйонів примірників у всіх форматах в США та Канаді.

Біографічна книжка Becoming Мішель Обами, яка була однією з найпродаваніших книжок минулого року, може стати найуспішнішим мемуаристичним виданням за всю історію літератури. Про це повідомляє видання Book Riot.

Торік Becoming стала найпопулярнішою книжкою лише за перші 15 днів від старту продажів та очолювала список бестселерів "Нью-Йорк Таймс" 18 тижнів поспіль. 

Мішель Обама книжка Becoming 
becomingmichelleobama.com

Книжка збільшила прибуток компанії Bertelsmann SE, яка володіє американським видавництвом Penguin Random House. За словами директора  компанії Маркуса Доле - Becoming має потенціал для того, щоб стати найуспішнішою книжкою мемуарів в історії.

Наразі Мішель перебуває у фінальній стадії свого рекордного турне, яке збирає стадіони та аудиторії в США, Канаді та Європі.

Через успіх книжки Мішель американське видавництво сподівається на подібний успіх і мемуарів колишнього президента Обами, які ще перебувають у процесі створення.

Нагадаємо, відома англійська письменниця Еріка Леонард Джеймс та авторка еротичного бестселера "П'ятдесят відтінків сірого", незабаром випустить новий роман

ВідеоФанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

Британка зібрала найбільшу у світі колекцію речей, які пов'язані з магічним всесвітом Поттера. Понад 3,5 тисяч експонатів 38-річна Вікторія Маклін зберігає у себе вдома. Усе почалося з першої книжки - 18 років тому. Нині прихильниця Поттера назбирала десятки магічних паличок, листівки, статуетки, предмети одягу, іграшки. Усю колекцію оцінюють у 100 тисяч фунтів стерлінгів.  

Фанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

Залиште свій коментар

Вибір редакції